Maximálna telesná sila úplne bez náradia

Chcete si vybudovať neskutočnú silu a hlavne skvelú postavu? Najlepším spôsobom je úplné využitie svojej vlastnej hmotnosti. Presne takéto telo môžete dosiahnúť pomocou knihy od Al Kavadlo: Posúvame hranice, maximálna telesná sila úplne bez náradia od vydavateľstva Zelený Kocúr.

Maximálna telesná sila úplne bez náradia

Ak túžite mať skutočne výkonné, silné a hlavne funkčné telo, určite si túto knihu prečítajte. Al Kavadlo a jeho brat Danny zastávajú spôsob starej školy. To znamená, že cvičia holými rukami a používajú len svoje telo. Nepotrebujú platiť žiadne predražené fitness centrá a hlavne, cvičenie s vlastnou váhou vám pomôže oveľa viac ako keby ste mali cvičiť s činkami. Vaše telo je váš chrám. Týmto heslom sa riadia aj bratia Kavadlovci. Kráčajte spolu s nimi a vytvorte si nádhernú postavu a hlavne veľkú silu.

Kniha je určená nie len pre mužov, je určená aj pre začiatočníkov, ktorí svoju váhu nevedia ešte dobre používať. Jednotlivé kroky sú v knihe naznačené a ukázané. Nájdete tam cviky pre začiatočníkov, pokročilých, ale aj pre profesionálov. Na konci obsahuje kniha ukážkový vzor cvičenia na jednotlivé dni. Vy si ho však môžete prispôsobiť.

Kniha obsahuje hlavne cviky ako kliky, mosty, drepy, a pre pokročilejších aj cviky ako kliky v stojke, na jednej ruke či drepy na jednej nohe. Niektoré cviky obsahujú aj hrazdu. Odporúčame vám cvičiť vonku, pretože budete na čerstvom vzduchu, ktorý vám dodá energiu k cvičeniu. Mnoho odborníkov odporúča hlavne Al Kavadla, pretože sa taktiež učili z jeho kníh. Vďaka nemu nadobudli explozívnu silu a skvelú postavu a presne to isté chcú odporučiť aj vám.

Foto: vydavateľstvo Zelený Kocúr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *