5 tipov na kino novinky pre mužov na január 2016

Do Nového roku 2016 Vám želáme veľa zdravia, šťastia, osobných a kariérnych úspechov, pokojný život bez väčších problémov, ktoré by ste vždy vedeli vyriešiť a ľahkosť bytia, pretože život vie byť veľmi komplikovaný a rozdať nám zlé karty. Spríjemnite si začiatok roka výborným filmom, čo povznesie náladu a ducha, rozveselí Vás a dodá energiu. Tešme sa z maličkostí, vďaka nim môže byť náš deň krajší…

The Revenant

Čierne duše (Black souls)

3 bratia sa dostanú do špinavého sveta nelegálneho obchodu, drog a kriminality. Taliansky režisér sa inšpiroval skutočným životom a zvykmi v Kalambrii, časti Talianska. Luigi je priekupník drog, biznisu sa dobre darí. Ďalší brat Rocco je podnikateľ a veľké zviera v lokále. Rocco s posledným bratom Luccianom sa večer v bare dostanú do roztržky s nepriateľským klanom, ktorý si nárokuje o moc a uznanie. Kto si obháji vedúce miesto nadvlády nad krajom?
Premiéra v kinách: 07.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 72 %

VIDEO: Trailer – Čierne duše (Black souls)

Piata vlna (The 5th Wave)

Ako vyzeral svet v dobe kamennej? Ak sa Vám táto predstava nevie v mysli vynoriť, film nás do doby kamennej zavedie. Svet sa zmení vo chvíli, kedy ľudia uvidia z oblohy padať ohnivé telesá vo vysokej rýchlosti. Na Zem prišli mimozemské civilizácie a rozhodne nie v mieri… vyplienia a vyvraždia všetko živé. Podarí sa mladej hrdinke uniknúť pred smrťou?
Premiéra v kinách: 14.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

VIDEO: Trailer – Piata vlna (The 5th Wave)

Revenant Zmŕtvychvstanie (The Revenant)

Nemilosrdný osud si zahrá s lovcom Hughom Glassom diabolskú hru. Počas lovu ho napadne Grizzly. Je vážne zranený, napriek tomu sa nevzdáva života, čo mu bol daný a odmieta zomrieť. Súputník Fitzgerald mu chce čakanie na smrť skrátiť, preto mu k cieľu trochu pomôže, pokúsi sa ho zabiť. Zaživa ho pochová, predtým však stihne zabiť jeho syna, aby nemohol nič vyzradiť. Hughov hnací motor je nenávisť a honba za pomstou.
Premiéra v kinách: 14.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 85%

VIDEO: Trailer – Revenant Zmŕtvychvstanie (The Revenant)

Dedo je lotor (USA Dirty Grandpa)

Zaujímavé herecké obsadenie Roberta de Nira a Zaca Efrona. Vnuk ma krátko pred svadbou. S otcom sa vydajú na životnú jazdu, kde sa dôchodca v rokoch upustí z reťaze. Uvidíte ako to dopadne, ak človek v rokoch sa rozhodne vrátiť do svojej mladosti a užiť si všetko, čo kedysi. Hlavne, kto bude mať na koho väčší vplyv?
Premiéra v kinách: 21.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

VIDEO: Trailer – Dedo je lotor (USA Dirty Grandpa)

Policajtov švagor (Ride Along 2)

Ben Barber je novopečený policajt. S priateľkou Angelou sa tešia na spoločný život. Angelin brat James nechce ani počuť o sestrinej svadbe. Rozhodne sa, že dá budúcemu švagrovi životnú skúsenosť, o čom vlastne policajný chlebíček je. Z oddelenia ho poveria, aby zastavil a zneškodnil vplyvného narkomagnáta. Do akcie povolá Bena. Zažijú nebezpečnú naháňačku, utečú smrti len o vlások. Neskôr si uvedomí, že nebol až taký dobrý nápad zavolať na smrtonosnú akciu neskúseného policajta. Pozrite sa s nami, ako sa im bude dariť.
Premiéra v kinách: 28.01.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

VIDEO: Trailer – Policajtov švagor (Ride Along 2)

Foto: The Revenant

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *