Čo sa ukrýva v Štiavnických vrchoch?

Štiavnické vrchy sú stále tak trochu neobjaveným zlatým pokladom na Slovensku. Sú v tieni Vysokých a Nízkych Tatier, čo je obrovská škoda. Pretože pohorie ponúka úplne všetko, čo turista, rodina alebo zaľúbený pár chcú – lyžiarske svahy, tajchy – umelé jazerá, cyklochodníčky, super miesta na turistiku a nemožno zabudnúť ani na wellness hotel Salamandra. Táto jašterica je jeden z najväčších pokladov, ktoré v Štiavnických vrchoch nájdete. Čo všetko vám ponúka?

wellness

Rodinný hotel
Rozmýšľate, kde by ste rodinu zobrali na pekný víkend? Salamandra je tá správna adresa. Väčšina hotelov berie dieťa ako prívesok svojich rodičov, na ktorých môžu zarobiť. Tu však považujú vašu ratolesť za vzácneho hosťa. Je tu pre nich pripravený detský wellness, špeciálne menu v reštaurácii, detský kútik, animátor a maskot, lyžovanie pri Banskej Štiavnici je tiež ako stvorené pre deti, a keď si chcete užiť lyžovačku na väčšom svahu, je tu aj lyžiarska škola pre deti.

Wellness hotel
Po tom, ako po lyžovačke zo seba vyzlečiete Under Armour termo tričko, sa môžete ísť rovno zohriať do hotelového wellnessu. Sauna, vírivky, bazény, masáže či odpočinková zóna. Veľkou výhodou je to, že so sebou môžete zobrať deti bez toho, aby sa s vami nudili. Pretože wellness je prispôsobený aj pre tých menších, ktorí tu nájdu šmykľavku či detskú vírivku.

Lebo hotelová kuchyňa má byť top
Veľa hotelov sa uspokojí s priemernou gastronómiou. To však nie je prípad hotela Salamandra. Tu v kuchyni nájdete skutočnú hviezdu – Ľuba Herka. Zdá sa vám toto meno známe? Je veľká pravdepodobnosť, že ste ho videli variť v Teleráne alebo v iných televíznych programoch. Okrem toho, že si budete môcť vychutnať jedlá z varechy Top Trend kuchára za rok 2015, môžete skúsiť aj jeho Live Cooking Show. Kde vám Ľubo ukáže na vlastné oči, ako sa pripravuje to najlepšie zo svojho umenia. Hotel Salamandra je hotelom, kde nájdete všetko – dokonca aj super miesto na konferencie a teambuilding. Spoznajte túto unikátnu jaštericu ukrytú v Štiavnických vrchoch.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *