5 tipov na kino novinky pre mužov na december 2016

Za oknami chlad, studený vietor skúša našu odolnosť proti nádche a niekde vidieť tenkú bielu pokrývku snehu. Aj také počasie priniesol posledný kalendárny mesiac. Najkrajšie sviatky v roku sú za dverami. My ich s otvorenou náručou a svojimi blízkymi radostne vítame v teplom domove. Na spestrenie blížiacich sa príjemných dní vám prinášame niekoľko tipov na dobré filmy. Vychutnajte si tohtoročné Vianoce do sýtosti, prežite ich v zdraví, šťastí, láske a útulnom domove s tými, ktorí do neho patria. Šťastné a Veselé Vianoce 2016!

James White

James White (James White)

Hlavná postava, ľahkovážny, nezrelý muž, žije bezstarostným životom flámov, náhodných známostí, nestáleho zamestnania. Jediný, kto verí, že James môže byť lepším človekom a neskonale ho miluje, je jeho milovaná matka. Napriek jeho chybám, prudkej povahe a nestálosti, je mu mama pevnou oporou v čase kríz. Osud to chce inak a Jamesovi uštedrí tvrdú ranu – preliečenej matke diagnostikujú návrat zhubnej rakoviny. Ako sa popasuje so životnou výzvou? Nenechajte si ujsť.

Premiéra v kinách: 01. 12. 2016
Hodnotenie podľa CSFD: 71%

Trailer k filmu

Anjel Pána 2 (Andĕl Pánĕ 2)

Čo by to bol za Mikuláš bez dobrej českej filmovej rozprávky s vtipnými situáciami a dobre načasovaným humorom? Dovoľte, aby sme vám predstavili čerstvo natočenú a podarenú rozprávku nielen pre malých aj veľkých o tom, ako sa vedia veci skomplikovať, dokonca aj v nebi. Všetku neplechu spustí anjel Petronel. Za roky stráženia pri nebeskej bráne sa cíti nedostatočne docenený, preto potrebuje zmenu. Čert Uriáš ho nahovorí, aby odtrhol jablko poznania. Čarovná vec skončí v ľudskom svete. Vyšší manažment ich pošle vzniknutý problém vyriešiť na zemi. Dohodnú sa alebo sa opäť poškriepia, a všetko pokazia? Jemný, nevtieravý formát, aký vyčarí úsmev na tvári.

Premiéra v kinách: 08.12.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 80%

Trailer k filmu

Rogue One: Star Wars Story (Rogue One: A Star Wars Story)

„Nech ťa sila sprevádza.“ – jeden z obľúbených citátov Star Wars nás ani tento rok neobíde a môžeme sa tešiť na celkom nový formát podania. Bojovníci za dobro pochádzajú z úplne odlišných prostredí. Vyšší cieľ poraziť nepriateľa vo vesmíre ich zjednotí, aby zničili obávané mimozemské nebezpečenstvo. Pozývame vás do kín na ďalší podarený kúsok z dielne amerických tvorcov fantasy žánru.

Premiéra v kinách: 15. 12. 2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

Assassin`s Creed (Assassin`s Creed)

Caalum Lynch bol pokusným králikom výskumníkov. Stane sa z neho hybrid s nadľudskými schopnosťami. Cestuje späť v čase, aby sa dostal do obdobia Veľkej francúzskej revolúcie, kedy bol spáchaný atentát na kráľa. Bohatý rád Templárov sa snaží získať relikviu Úlomku raja, nástroj na manipulovanie ľudských myšlienok. Ich nepriateľom je spoločnosť Abstergo Industries, ktorá vyslala Caaluma do minulosti a spôsobila prevratný objav- cestovanie v čase s prepojením cudzích myšlienok do minulosti. V akých rukách ostane Úlomok raja a či bude využitý pre dobro ľudstva, tým prekvapí záver celovečerného filmu.

Premiéra v kinách: 29.12.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

Inkarácia (Incarnate)

Tvorcovia úspešných hororu Paranormal Activity stavili na obľúbenú tému – posadnutosť človeka temnými silami. Malý chlapec Cameron sa uzatvára do seba a prestane komunikovať s ľuďmi. Jeho mama Carol si o chlapca robí starosti a všimne si, že niečo nie je v poriadku. Jej najhoršie obavy sa potvrdia, chce syna za každú cenu zachrániť. Po neúspešnom pokuse o záchranu synovej duše vyhľadá spirituálne služby svojrázneho doktora Embera. Chlapca drží v zajatí mysle diabol silnejší ako doktor predpokladal. Holý boj o život nevinného človeka je limitovaný, preto sa doktor Ember musí poponáhľať, aby chlapca vytrhol z rúk silného súpera.

Premiéra v kinách: 15. 12. 2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

Foto: film James White

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *