5 tipov na kino novinky pre mužov na august 2016

Len nedávno sme privítali horúce letné dni pohody a čochvíľa sa s nimi rozlúčime… čas sa nemilosrdne zahral. Skôr ako by sme stihli dať zbohom príjemným posedeniam na horúcej terase s vychladeným nealkom, pomaličky to veľmi rád urobí za nás. Nesmúťme však predčasne, stále ostane kúsok leta, preto si ho patrične užime- s priateľmi, dobrou náladou, úsmevom na tvári… a augustovou nádielkou nových filmov!

Vojnoví psi (War Dogs)

Jednotka samovrahov (Suicide Squad)

Pomáhať a chrániť – heslo mužov zákona neplatí iba pre policajné jednotky. Na scéne sa zjaví čerstvo vybraná elita toho najhoršieho z najhorších. Práve oni najlepšie vedia, ako zastaviť zlo, pretože s ním mali pred časom dočinenia. Partia v zložení čudáka, ktorý strieľa ľudí, krokodíla, čo požiera ľudské mäso, vyháňača diabla, alebo bosorky so schopnosťami mentalistu, sú zárukou toho, že záchrana sveta nemusí byť iba o hrdinských činoch ľudí bez kriminálnej minulosti.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 04.08.2016

Trailer k filmu

Buchty a klobásy (Sausage Party)

Vydarená animovaná komédia nás zavedie do kuchyne- párok Frank sa zaľúbi do žemle Brandy. Zo supermarketu si ich prinesú domov, pár môže byť konečne spolu. Všetky potraviny nažívajú v šťastí, dokým neuvidia, ako neľudsky sa k nim ľudia správajú a jedia ich. Potraviny sa chcú za každú cenu zachrániť od neľudského zaobchádzania- krájania, smaženia, pečenia, ohrievania… vymyslia plán úteku. Honba za jedlom práve začína!

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 11.08.2016

Trailer k filmu

Star Trek: Do neznáma (Star Trek Beyond)

Ďalšia časť obľúbeného sci-fi trháku na seba nenechala čakať. Môžete sa tešiť na obľúbených nebojácnych hrdinov ako pána Spocka, vesmírnu naháňačku a boj na nepriateľskom území. Či budú na svojich nebezpečných potulkoch vesmírom úspešní, záleží od ich stratégie, bystrého umu a spolupráce členov posádky. Vesmír čaká na ďalšiu víťaznú bitku!

Hodnotenie podľa CSFD: 73%
Premiéra v kinách: 18.08.2016

Trailer k filmu

Vojnoví psi (War Dogs)

Dvaja kamaráti sa stanú milionármi vďaka obchodu so zbraňami s americkou vládou. Chlapci nato majú svojský názor: „ Takých ako my volajú vojnoví psi. Paraziti, čo ťažia z vojny, a ani len nevkročia na bojisko.“ Je príjemca dodávok zbraní naozaj spojencom Američanov alebo tu ide o nekalý biznis s Irakom? Odpovede na otázky na seba dlho nenechajú čakať.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 18.08.2016

Trailer k filmu

Ben – Hur

Muž, pochádzajúci z kniežacej dynastie v Jeruzaleme, je krivo obvinený zo zrady. Nájde nepriateľa v bratovi, ktorý sa pre vidinu slávy, moci a bohatstva, otočí chrbtom svojej vlastnej rodine. Spriahne sa s Rímom. Členov kruto potrestajú jedného po druhom. Je načase, aby sa Ben vzbúril a porazil svojho brata na nepriateľskom území- gladiátorskej aréne v Ríme. Podarí sa Benovi pomstiť svoju rodinu a prinavrátiť ubolenej duši pokoj?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 25.08.2016

Trailer k filmu

Foto: Vojnoví psi (War Dogs)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *