5 tipov na kino novinky pre mužov na apríl 2016

Bláznivý apríl sa zatiaľ neprejavil vo všetkej svoje kráse a nadelil nám pekné, slnečné počasie. Bolo by škodou nevyužiť ho na prechádzky prírodou a turistiku. Po príjemne strávenom dni každý z nás určite neohrdne kvalitný film s dávkou ostrovtipu, akcie alebo humoru. Nech ste zástanca hororu, kriminálky alebo trileru, z našej selekcie filmov ušitých na mieru si poľahky vyberiete ten, ktorý je Vášmu srdcu blízky. Prajeme príjemný a ničím nerušený jarný čas!

LONDÝN V PLAMEŇOCH

LONDÝN V PLAMEŇOCH (LONDON HAS FALLEN)

Teroristický útok v Paríži, v posledných dňoch v Bruseli nami poriadne otriasol, pripomeňme si preto niečo tematicky rovnako ladené. Biely Dom vo Washingtone D.C sa stane obeťou masívneho teroristického útoku. Zomrie britský premiér, poslednú poctu a pietu bude prežívať celý západný svet na čele s poprednými európskymi lídrami. Očakávalo by sa, že po obrovskej katastrofe, ktorá prehrmela USA, bude britské impérium a korunovačné veľkomesto Londýn tým najbezpečnejším miestom na Zemi. Čo osud nechcel, do Londýna sa dostane vplyvná teroristická skupina a jej úmysly nebudú zmarené- hrdé mesto sa zmieta v troskách. Ako si bude vo filme počínať SBS- kár Gerard Butler alebo Morgan Freeman? Podarí sa im zastaviť smrteľné zlo?

HODNOTENIE PODĽA CSFD: 54 %
PREMIÉRA V KINÁCH: 07.04.2016

Trailer k filmu

SOMNIA: ZLO NIKDY NESPÍ (SOMNIA, BEFORE I WAKE)

Jessie a Mark majú všetko na svete, čo si môžu priať, ale chýba im jediné- o svoju lásku sa nemajú s kým podeliť. Po bolestivej strate bábätka sa rozhodnú adoptovať si Codyho- chlapca z domova. Cody je milý, malý chlapček s jedinou chybou- jeho sny sú až príliš živé. Všetko o čom sníva, sa jedného dňa pretaví do reality a pred zlom niet cesty späť…

HODNOTENIE PODĽA CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
PREMIÉRA V KINÁCH: 07.04.2016

Trailer k filmu

OROL EDDIE (EDDIE THE EAGLE)

Biografický film o najväčšom britskom skokanovi na lyžiach, Michaelovi Edwardsovi (pesudonym Orol Eddie), nám ukáže, že nie je dôležité mať talent, vplyvné meno alebo šťastie. Dôležité je zdolať prekážky, nástrahy a polená, ktoré nám hádžu závistliví ľudia pod nohy, aby nás mohli podkopnúť. Eddie je vytrvalý, cieľavedomý a hrdo ide za svojím cieľom, nech to stojí aj tú najvyššiu cenu. Pretože úspech je 99% práce na sebe a 1% talentu.

HODNOTENIE PODĽA CSFD: 90%
PREMIÉRA V KINÁCH: 14.04.2015

Trailer k filmu

LOVEC: ZIMNÁ VOJNA (HUNTSMAN WINTER´S WAR)

Pôvabná ľadová kráľovná roky buduje svoje impérium v krajine večného snehu a ľadu. Jej oddaní vojaci, jeden po druhom skladajú prísahu vernosti kráľovnej a impériu, ktorému budú čestne slúžiť. Armáda, skôr ako nastúpi do kráľovských služieb sa musí vzdať lásky ku žene a svoj život zasvätiť ochrane vlasti a boji proti nepriateľom. Z légie tých najlepších bojovníkov sa vyčlení niekoľko dezertérov, pretože láska k žene zmôže oveľa viac ako oddanosť pluku. Nenechajte si ujsť napínavý koniec fantasy trileru!

HODNOTENIE PODĽA CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
PREMIÉRA V KINÁCH: 21.04.2016

Trailer k filmu

STANKO

Na záver čerstvá novinka zo slovenskej kinematografie. Stanko je nespoľahlivý, zato pracovitý robotník, ktorý žije štýlom „ z ruky do úst.“ Jeho zamestnávateľovi dôjde trpezlivosť s neporiadnym pracovníkom a dá mu ultimátum- aby si udržal prácu, musí prepraviť neznáme dievča zo Slovenska do Talianska. Pozbiera posledné zvyšky energie a vycestuje s dievčaťom do Talianska. Cesta býva dlhá a kľukatá až do cieľa. Počas cestovania zisťuje, že človek, s ktorým dlhé hodiny sedí v aute, mu nie je ľahostajný. Čo nakoniec vznikne z podivného cestovateľského zážitku sa dozviete vo filme.

HODNOTENIE PODĽA CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
PREMIÉRA V KINÁCH: 14.04.2016

Trailer k filmu

Foto: LONDÝN V PLAMEŇOCH

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *