Top 5 inšpiratívnych športových filmov, ktoré vás motivujú

Či už je to posilňovanie, plávanie, beh či iný šport, niekedy nám proste chýba motivácia či už v tom pokračovať alebo začať. Práve preto sme zostavili tento rebríček 5 inšpiratívnych športových filmov, ktoré vás motivujú. Filmy sme schválne neoznačovali číslami, pretože rozhodne odporúčame všetky.

Rocky (1976)

RockyHodnotenie na CSFD: 87%
Hodnotenie na IMDB: 8,1
Krátky obsah:
Hlavná postava, Rocky Balboa, pracuje ako vyberač dlhov a popri tom boxuje v rôznych malých boxerských zápasoch. Jedného dňa dostal šancu, na ktorú čakal, aj keď podľa všetkých je v zápase jasným outsiderom, nenechá si ju ujsť. Hlavnú úlohu stvárnil Sylvester Stallone.

Warrior (2011)

WarriorHodnotenie na CSFD: 88%
Hodnotenie na IMDB: 8,2
Krátky obsah:
Film je o dvoch bratoch, bývalých zápasníkoch v MMA, ktorí sa celé roky nevideli a rozišli sa v zlom. Oboch život znova dostal do ringu a vzájomné stretnutie je čoraz viac na dosah. Vo filme si zahrali v hlavných úlohách Tom Hardy, Joel Edgerton.

Cinderella Man (2005)

Cinderella ManHodnotenie na CSFD: 86%
Hodnotenie na IMDB: 7,9
Krátky obsah:
Film sa odohráva uprostred veľkej hospodárskej kríze v 30. rokoch minulého storočia. Vďaka boxovaniu dostala rodina hlavného hrdinu druhú šancu na život.

The Fighter (2010)

FighterHodnotenie na CSFD: 78%
Hodnotenie na IMDB: 7,9
Krátky obsah:
Biografický film podľa skutočného príbehu o veľmi nepravdepodobnej hviezdnej boxerskej kariére. Túžba vyhrať sa postupne mení o boj za rodinu a vlastnú hrdosť. Vo filme si zahrali v hlavných úlohách Mark Wahlberg a Christian Bale.

Never Back Down (2008)

Never Back DownHodnotenie na CSFD: 71%
Hodnotenie na IMDB: 6,3
Krátky obsah:
Film sa odohráva v prostredí strednej školy, ktorá žije vzájomnými bitkami študentov. Nový študent, ktorého dobehla jeho povesť, sa aj napriek svojej snahe nedokáže stretu vyhnúť. Neskôr motivovaný začne trénovať u miestneho majstra, pretože vie, že ďalší stret je nevyhnutný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *