Športové oblečenie pre pánov by malo spĺňať niekoľko kritérií: Viete, podľa čoho vyberať?

Pánske mikiny a tričká sú asi najbežnejším a najpoužívanejším oblečením pri športe. Mali by byť zo špeciálneho kvalitného materiálu, ktorý rešpektuje športové podmienky a to, ako sa pri nich telo správa.

Športové oblečenie pre pánov by malo spĺňať niekoľko kritérií: Viete, podľa čoho vyberať?
Športové oblečenie pre pánov by malo spĺňať niekoľko kritérií: Viete, podľa čoho vyberať? (Foto: bigstockphoto.com)

Pánske športové oblečenie by malo byť vyrábané z technického materiálu, ktorý si hravo poradí s potom a pomôže udržať si ideálnu teplotu tela. Pánske tričká plnia nielen svoju funkciu, dokážu tiež zvýrazniť mužskú postavu. Najjednoduchšie je vyberať si funkčné tričká, ktoré sa dajú bez problémov obliecť nielen na športovanie a voľný čas, ale aj do práce či do školy.

Podľa čoho si zadovážiť športovú bundu?

Ak športujete, alebo patríte medzi milovníkov turistiky, do chladnejšieho i teplejšieho počasia sa vám kvalitná bunda zíde ako soľ. Asi najpraktickejšou voľbou sú nepremokavé pánske bundy. Je jedno, či zvolíte jednofarebnú alebo viacfarebnú, stavte na kvalitné materiály a strihy. Ak chcete udržať kríže v teple, voľte dlhšie strihy búnd, ktoré vás ochránia pred vetrom a chladom. Séria prechodných búnd z merino vlny v kombinácii s technickým vláknom poteší elegantným vzhľadom, vďaka čomu je možné nosiť ich napríklad aj do práce. Mimoriadne praktické, čo poviete?

Nezabudnite ani na nohavice a tenisky

Pánske nohavice nájdete v rôznych prevedeniach. Tepláky na šport a voľný čas, moderné rifle, športovo – elegantné, či jemne elastické bavlnené nohavice s užším i širším strihom pre každý typ postavy. Outfit o vás prezradí viac, ako si myslíte. Mnohým sa stačí pozrieť na topánky, a hneď “vedia, koľká bije”. Pánske tenisky môžu byť elegantnejšie, rovnako tak nájdete i klasické, športovejšie kúsky. Tenisky s výraznými farbami sú ideálnou voľbou na šport, jednofarebné tenisky v odtieni čiernej, bielej, šedej či modrej dobre zladíte k rifliam a športovým nohaviciam. Dbajte na to, aby boli topánky materiálovo aj strihovo kvalitne spracované. Práve tieto kritériá zabezpečia, že aj dlhšia chôdza bude vďaka nim veľmi komfortná. Kvalitné pánske tenisky majú podrážky zložené z viacerých vrstiev. Tie tak tlmia nárazy pri chôdzi a strih pôsobí podporne pre celú nohu.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *