Šialený Max je späť! V našich kinách už tento týždeň

Šialený Max sa vracia na filmové plátna. Nová snímka filmovej série prichádza na filmové plátna po 30. rokoch od poslednej časti. Šialený Max bude penasledovaný svojou pohnutou minulosťou aj v novej filmovej snímke Šialený Max: Zbesilá cesta.

Mad-Max-Fury-Road-Title-Card

V Zbesilej ceste v úlohe Maxa už neuvidíme Mela Gibsona, ktorý sa dostal do popredia filmového plátna práve postavou šialeného Maxa. Je to prvý film série Šialený Max, v ktorom sa neobjaví Mel Gibson. Toto stvárnenie hlavnej postavy dostal za úlohu Tom Hardy. Kvôli tejto postave musel herec zhodiť 10 až 15 kilogramov.

Réžiu a scenár dostal na starosť znovu George Miller, ako tomu bolo v predošlých snímkach Maxa, takže sa môžeme aj tentokrát tešiť na ďalšiu akčnú filmovú porciu. V snímke si zahral aj Nicholas Hoult, či Charlize Theron. Charlize sa kvôli tejto úlohe musela nechať ostrihať na krátko. O stvárnenie úlohy samotného Šialeného Maxa mal veľký záujem Jeremy Renner známy z filmovej série Avengers.

VIDEO: Šialený Max: Zbesilá cesta (oficiálny trailer)

Filmová premiéra snímky Šialený Max: Zbesilá cesta v kinách je už tento týždeň. Slovenská premiéra snímky je 14. mája 2015.

Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *