Prichádza Rýchlo a zbesilo 6

Rýchlo a zbesilo je k svojej premiére čoraz bližšie a nám toto ďalšie pokračovanie úspešnej série nemôže uniknúť. Určite sa znovu môžeme tešiť na dych vyrážajúce a rozum pozastavujúce akčné scény v hlavných úlohách s Vin Dieselom (Dominic Toretto) a Paul Walkerom (Brian O’Conner).

Rýchlo a zbesilo 6

Táto časť bude vôbec prvou, ktorej dej sa bude odohrávať v Európe, presnejšie v Londýne a taktiež prvou kde sa objavia aj autá iných značiek ako amerických či japonských. Môžeme sa tešiť na autá automobiliek BMW, Mercedes, Land Rover, Subaru, Alfa Romeo, Vauxhall alebo Lotus. Natáčalo sa v Londýne, Los Angeles, Glasgow, na Tenerife a v Rusku. V snímke si mal zahrať aj Jason Statham, no nedohodol sa so štúdiom Universal, ktoré stojí za touto sériou. Postava Letty (Michelle Rodriguez) mala po poslednej časti ostať mŕtva, no vďaka svojim fanúšikom nechali jej postavu znovu vzkriesiť.

Tento diel mal zakončiť akúsi druhú trilógiu tejto filmovej série, no nakoniec sa rozhodli hlavný protagonisti že podpíšu rovno zmluvu už aj na 7. pokračovanie. Tieto 6. a 7. pokračovania sa mali točiť naraz, no pred začiatkom natáčania sa rozhodlo, že sa budú natáčať samostatne. V poradí 7. pokračovanie má byť uvedené na plátna kín v roku 2014.

Oficiálny záverečný trailer: Rýchlo a zbesilo 6

Rýchlo a zbesilo 6 má svoju celosvetovú filmovú premiéru už 23. mája a Slovensko ani Česko nie sú výnimkou. Tešíte sa na tento filmový skvost?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *