Originálna technika na balenie žien: Prepichnite im pneumatiku na aute

pneumatikaPrepichovanie pneumatík na aute – táto technika sa zapíše zrejme ako najoriginálnejšia vôbec. Japonec Jošihity Harada (25) si našiel skutočne svojsky spôsob ako sa zoznámiť a získať číslo od neznámej ženy.

Jošihity si vždy vyhliadol neznámu ženu s ktorou sa chcel bližšie zoznámiť, keď sa vzdialila od svojho auta, jednoducho jej prepichol pneumatiku na aute. Potom, keď akože šiel okolo, zastavil sa a chcel pomôcť pri jej výmene. Tento čas využil flirtovaním a získaním telefónneho čísla od neznámej.

Mužovi by to zrejme vychádzalo doteraz, no prišli naňho 2 kamarátky, ktoré sa stali obe Haradovi „obeťami“. Postupne prišli na ďalšie desiatky podobných prípadov. V súčasnosti Jošihity čelí obvineniu, k týmto skutkom sa aj priznal. Podľa jeho právnikov, bolo týchto incidentov približne tisíc.

Aj keď asi trochu zúfalá technika, no rozhodne účinná. Jošihity Harada vymyslel naozaj originálnu a účinnú metódu. Ak by sa ešte Jošihity dohodol s nejakým servisom v okolí, ohľadne opráv poškodených pneumatík, mohol si popri tom aj pekne privyrobiť. Verím, že to nevezmete ako inšpiráciu a že sa po tomto článku nezačnú hromadne ničiť pneumatiky áut.

Foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *