Guarana na energiu, pamäť a sústredenie! Naša recenzia a skúsenosti

Guarana je už po stáročia známa pre svoje mnohé priaznivé účinky. Výťažok Guarany nájdeme v rôznych energetických nápojoch a v ďalších výrobkoch. V tejto recenzii sme vyskúšali Guaranu od GuaranaPlus. Má to byť originál z Brazílie, ktorý je vo forme tabliet a je vyrábaný priamo v Brazílii, odkiaľ pochádza rastlina Guarana.

Guarana na energiu, pamäť a sústredenie! Naša recenzia a skúsenosti

Guarana od GuaranaPlus

Guarana od GuaranaPlus je originál vyrábaný priamo v Brazílii zo starostlivo vybraných plodov Guarany zozberaných z lesov brazíslkeho pralesa. Vyrábaná je pôvodnou receptúrou a spracovaním a to v nezmenej podobe už od roku 1945. Odvtedy jej brazíslky výrobca vyrobil a distribuoval už vias ako 8 miliónov balení do celého sveta. Jedná sa o 100% prírodný produkt. Dostupné sú 2 balenia a to 20-tabletové a 50-tabletové. Guarana má vśetky potrebné certifikáty pre dovoz a predaj na Slovensko, presnú špecifikáciu a ďalšie informácie nájdete na oficiálnych stránkach GuaranaPlus.sk pre Slovenskú republiku.

Čo je to rastlina Guarana?

Rastlina Guarana je pôvodom z Brazílie, rastie len v amazonských pralesoch v Južnej Amerike. Jedná sa o ker až menší strom, má malé čierne plody, ktoré pripomínají naše gaštany. Zrelé oplodie je jasne oranžové až červené rastúce v strapcoch podobne ako u nás hrozno. Keď je plod dozretá, oplodie sa otvorí.

Guarana na energiu, pamäť a sústredenie! Naša recenzia a skúsenosti

Guarana má viaceré priaznivé účinky

Domorodí indiáni už po stáročia poznajú jej viaceré priaznivé účinky a v Brazílii je dodnes využívaná ako výborné afrodiziakum. Podľa WikiPedie, toto sú tie najznámejšie priaznivé účinky. Zrejme vďaka nim je Guarana čoraz obľúbenejšia aj u nás.

  • Dodá energiu a potlačí únavu
  • Zlepšuje pamäť a súsetredenie
  • Zvyšuje koncentráciu, vitalitu a výdrž
  • Zlepšuje činnosť srdca a krvný obeh
  • Stimuluje a podporuje mozgovú činnosť
  • Ideálna pri psychickej aj fyzickej záťaži
  • Stimuluje odbúravanie tukov

Guarana na energiu, pamäť a sústredenie! Naša recenzia a skúsenosti

Skúsenosti zákazníkov

Ešte skôr ako sme sa rozhodli Express Diet zakúpiť, aj nás zaujímali skúsenosti iných s týmto produktom. Skúsenosti zákazníkov sme našli priamo na stránkach spoločnosti, tie nás presvedčili o tom, že diéta je bezpečná a určite stojí za vyskúšanie.

Vybrali sme názory zákazníkov, ktoré by mohli zaujímať aj vás:

pracujem ako vodic a beriem si ich na cesty pravidelne so sebou, odporucam (Peter, Snina)

tieto tabletky som prvý krát videl v internátnom časopise, hneď ma zaujal, beriem po 2 tabletky vždy keď idem na prednášku, za seba odporúčam, určite ešte objednám (Tomáš, Trnava)

Konečne niečo čo funguje a nie je to samá chémia, odporúčam aj ďalším (Monika, Bratislava)

originálne balenie, vyrobené v Brazílii, citeľné účinky, k objednávke som dostal darček, čo viac dodať, za mňa skvelé a určite ešte objednám (Ján, Bratislava)

V práci som aj 10 hodín denne a ešte k tomu cesta do práce a späť. Vyskúšal som už viaceré prípravky a až teraz som našiel konečne niečo účinné. Odporúčam a určite ešte objednám, želám všetko dobré. (Anton)

Guarana na energiu, pamäť a sústredenie! Naša recenzia a skúsenosti

Moja skúsenosť

Guaranu som si objednal priamo z oficiálnych slovenských stránok spoločnosti. Hneď ma zaujala zvýhodnená akcia 3+1, aby som videl aj malé balenie, objednal som aj to. Objednal som cez online formulár na stránke a ešte v ten deň mi prišlo potvrdenie o spracovaní objednávky, v rovnaký deň bola zásielka odoslaná a večer ma už v mailovej schránke čakal email s údajmi pre sledovanie zásielky. Toto pre mňa nebolo ani potrebné, hneď na druhý deň som dostal zásielku.

Ako prvé ma prekvapilo samotné balenie, všetko prišlo vo farebnej obálke, ešte som zásielku ani nerozbalil a už som z nej mal radosť. Obsah balenia boli 5 balení, jedno 20-tabletové a 4 boli 50-tabletové, zopár letáčikov, taktiež faktúru, no čo ma znovu milo potešilo bol ďakovný list. Neviem, či ho posielajú každéhmu alebo za každým, no ja som ho dostal a oceňujem to.

Guarana na energiu, pamäť a sústredenie! Naša recenzia a skúsenosti

Hneď v ten deň som si skúsil prvé 2 tablety, účinok bol postupný a citeľný celý deň. Tablety boli malé a ľahko zapíjateľné. Dnes po pár týždňov je to pre mňa úplna samozrejmosť, že si každé ráno dám 2 tablety, čo je stredná cesta pri odporučanom dávkovaní 1-3 tablety denne. Účinok pociťujem pri tých dvoch denne, tri si skúsim dať, ak by ma napríklad čakal náročnejší deň.

Moje záverečné hodnotenie

Guarana a nákup na GuaranaPlus.sk ma príjemne prekvapil. Zásielku som mal expresne rýchlo už na druhý deň doma, bola perfektné zabelená a ďakovný list adresovaný priamo na vaše meno a podpísavný konateľom bol pre mňa úplný vrchol spokojnosti. Účinom tabliet príjemný a dlho vydrží, po celý deň. Ak si zrátam, že 2 tablety denne vychádzajú na pár centov, je to lacnejšie ako napríklad šálka kávy z automatu a určite aj zdravšie. Čo sa týka mojej skúsenosti, tak si práve získali nového zákazníka a čoskoro si u nich Guaranu objednám znovu. Za seba by som uvítal viacero možností dopravy, ideálne doručenie kuriérom, preto som dal pár jednotiek percent dole.

Text a foto: redakcia MYmuzi.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *