Filmové premiéry v mesiaci február

Ak ste sa aj vy rozhodli, že si tento mesiac pozriete nejaký dobrý film v kine, no neviete si vybrať z jeho bohatej ponuky, tento článok je práve pre vás. Vyberáme pre vás 3 filmy, ktoré vám odporúčame.

Americký ostreľovač (American Sniper)

Americký ostreľovač (American Sniper)

Táto životopisná akčná dráma o vojakovi menom Chris je to pravé pre tých, ktorý obľubujú poriadnu akciu. Chris si vďaka svojej neomyľnej presnosti a odvahe vyslúži titul LEGENDA no chýri o ňom sa prenesú aj za nepriateľskú líniu a za jeho hlavu je vypísaná veľká odmena. I napriek obetiam zo strany svojej rodiny bojuje vo vojne v Iraku, no po návrate zisťuje, že na vojnu len tak nedokáže zabudnúť.

Očakávaná premiéra: 19.2.2015

Americký ostreľovač (American Sniper) – oficiálny trailer

50 odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey)

Pravdepodobne najočakávanejší film tohto roku, natočený podľa predlohy známeho erotického románu autorky E. L. Jamesovej. Celý film je o nenápadnej študentke Anastasii, ktorej sa po stretnutí s malým sebavedomým podnikateľom Christianom Greyom otočí život o 180 stupňov. Ako však zisťuje Christianova minulosť je veľmi temná a postupom času odhaľuje všetkých jeho 50 odtieňov.

Očakávaná premiéra: 13./14.2.2015

50 odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey) – oficiálny trailer

Teória všetkého (The Theory of Everything)

V tejto romantickej dráme sa pravdepodobne skôr nájdu nežnejšie polovičky, a tak ich môžete prekvapiť lístkami práve na tento film, ktorý opisuje príbeh jedného z najmúdrejších ľudí na tomto svete Stephena Hawkinga. Aj keď tento muž pozná odpoveď asi na každú otázku, jedna vec je preňho aj tak stále nevysvetliteľná a to, že jeho život dokázala zachrániť taká neobyčajná vec akou je láska.

Očakávaná premiéra: 26.2.2015

Teória všetkého (The Theory of Everything) – oficiálny trailer

Foto: Americký ostreľovač (American Sniper)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *