Externý disk ADATA HD720 získal prestížne ocenenie za dizajn

Spoločnosť ADATA Technology, jeden z najväčších svetových výrobcov modulov DRAM a USB flash diskov na svete, poskytuje ucelené riešenia v oblasti pamätí, ktoré obsahujú pamäťové karty, pevné pamäťová úložiská SSD (solid state drive) a prenosné pevné disky.

Cena za mimoriadne pútavý dizajn

ADATA Technology teraz získala prestížne ocenenie COMPUTEX TAIPEI Best Choice Award 2015 za mimoriadne pútavý dizajn a vynikajúci výkon externého disku ADATA HD720. Disk je odolný voči vode, prachu a nárazom, čo v kombinácii s robustným vzhľadom a mnohými technickými vychytávkami z neho urobilo jasného favorita na tohtoročné ocenenie.

Externý-disk-ADATA-HD720-získal-prestížne-ocenenie-za-dizajn

Prestížne ocenenie Best Choice Award sa udeľuje od roku 2002 na celosvetovo druhom najväčšom a najvýznamnejšom ICT podujatí (najväčšom v Ázii a Tichmorí) – COMPUTEX v TAIPEI. Udeľuje sa s dôrazom na funkcionalitu, inovácie a trhový potenciál, čo sú hlavné kritériá pre porotu.

Externý disk ADATA HD720

Externý a výkonný USB 3.0 disk ADATA HD720 je odolný voči vode, prachu a nárazom, čo v kombinácii s robustným vzhľadom a mnohými technickými vychytávkami z neho urobilo jasného favorita na tohtoročné ocenenie Best Choice Award. Disk je postavený pre drsný životný štýl aktívnych používateľov, ktorí ocenia spoľahlivý prenos dát a ultra rýchle zálohovanie pomocou rozhrania USB 3.0 SuperSpeed, ako aj viacvrstvovú ochrannú konštrukciu a unikátnu ochranu G Shock Sensor Protection spoločnosti ADATA.

Externý-disk-ADATA-HD720-získal-prestížne-ocenenie-za-dizajn-1

Disk HD720 má certifikát s ochranným krytím IP68 pre vlhkosť a prašné prostredie a taktiež prešiel prísnou skúškou na pád MIL-STD-810G 516.6. Pokiaľ potrebujete svoje dáta ešte viac ochrániť, môžete využiť bezplatný softvér “HDD Password Tool”, ktorý zabráni neautorizovanému prístupu. Používatelia si teraz môžu vybrať HD720 v kapacitách 500GB, 1TB alebo 2TB.

Ušetrite pri kúpe cez internet

Ak vás taktiež zaujal tento dizajnovo a techonologicky výkonný externý disk a plánujete jeho kúpu, nezabúdajte že v stovkách známych internetových obchodoch môžete ušetriť nemalé paniaze. Nič vás to nemusí stáť, ide o zľavové kódy a kupóny, ktoré môžete skopírovať a uplatniť pri svojom nákupe úplne zadarmo. Ušetriť vám môžu aj desiatky eur. Zľavové kódy a kupóny pre slovenské internetové obchody nájdete na www.kuponyzdarma.sk, www.zlavovy-kod.sk alebo pre české internetové obchody na www.slevovy-kod.cz.

Zdroj a foto: ADATA Technology

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *