Dobrodružstvo v kúpeľoch

Bol som neskutočne nahnevaný na svoju manželku. Zaplatila mi ten týždňový pobyt do piešťanských kúpeľov, aj keď som jej jasne hovoril, že tam ísť nechcem. Necítim sa na to, že by som bol taký starý a chorý, aby som musel ísť na takéto miesto. Ona mi ale tvrdí, že to nie je iba pre chorých, ale je to dobré na oddych. Tak teda nebudem sa s ňou hádať a potvrdil som, že tam pôjdem, aspoň sa s ňou nebudem musieť týždeň hádať.

Dobrodružstvo v kúpeľoch

… Už som v Piešťanoch tretí deň, veľa mi tu už nezostáva a poviem vám nie je to tu také strašné. Na moje prekvapenie je tu veľa ľudí v mojom veku a väčšina sa tu pomerne dobre baví. Stretol som jedného starého známeho z vojny, nevideli sme sa dlho, tak ma jeho prítomnosť tu potešila. Dosť ma ale prekvapilo, keď mi povedal, prečo sem do Piešťan chodí on. Má tu niečo ako „milenku“. Teda vlastne obyčajnú kurvu, ktorej za to zaplatí, že s ním strávi pár nocí. A každý rok sa k nej vracia. Preňho je dôležitý sex v Piešťanoch. Raz mi ju ukázal, po ceste do hotela a bola to mladá, skutočne krásna žena. Musel som priznať, že ma lákalo niečo také vyskúšať. A dal mi kontakt na jej kamarátku, ktorá tiež pracuje ako kurva… a tak som si ju zavolal na izbu.

Prišla za mnou, dokonalá žena, za ktorou by sa otočil každý muž. Pod dlhým kabátom, mala sexi oblečenie. Vynechala tie klasické formálne veci a hneď sa na vrhla. Ľahol som si na posteľ a ona ma vyzliekla. Začala predvádzať tie klasické pohyby, aké môžete pri takýchto ženách vidieť v telke. Lahodne prešla k môjmu penisu a dala si ho do úst. Slastne som zavrel oči. Uchopila moju pýchu do ruky a slastne prešla jazykom po žaludi. Rukou mi ho neustále dráždila… jazykom mi na ňom napodobňovala krúživé pohyby. Túžil som po tom, aby si ho konečne vložila do úst. Olízala ho po celej dĺžke, posledný krát zakúsila môj žaluď a potom si ho vložila do úst. Začala robiť tak dokonalé pohyby o akých sa mi ani nesnívalo. Aj počas toho neprestávala robiť tie zaujímavé veci s jazykom. Bol som neskutočne vzrušený. Díval som sa na jej dokonalé telo… Tužil som ho do nej konečne vraziť… Od môjho penisu sa presunula rovno na mňa. Ani mi nedovolila ju okúsiť a už sedela na mne a nemilosrdne prirážala. Nič podobné som v živote nezažil. Tá žena, bola hotová diablica.

Dobrodružstvo v kúpeľoch

Nevedel som, že noc v piešťanských kúpeľoch môže byť až takáto úžasná. Konečne som sa dostal na vrch a mohol som začať viesť ja. Užil som si každú časť jej tela. Jej dokonalé pozadie, ale aj dokonalé vnady. Bol som na nej, dával som jej to odzadu. Ona bola schopná sa prispôsobiť všetkému. Nakoniec prišlo moje dlho očakávané vyvrcholenie. Ako správna kurva sa zbalila a odišla. Neboli v tom žiadne city, bol to iba sex. Najlepší sex. Rozhodne to bola tá najlepšia a najkrajšia vec a som presvedčený, že o rok sem prídem znovu a túto mladú slečnu zo sexprivátu si užijem znova naplno.

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *