Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov, potrvá do 1. marca

Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov, ktorá zahŕňa vyše 90 rôznorodých modelov od cestných motoriek cez pretekárske špeciály až po historické rarity. Výnimočným zážitkom pre návštevníkom sú jedinečné novinky roku 2015, ktoré sa na Slovensku objavili po prvýkrát.

Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov 1

Predstavené sú motocykle Dakar z roku 2013 a 2014, najrýchlejšie stroje vystavené reprezentantom a jedným z najúspešnejších jazdcov Slovenska Ivanom Jakešom, motocykel Jawa 250 legendárneho slovenského pretekára Petra Baláža a motocykel zo série svetových okruhov Moto GP 2011 českého pretekára Karla Abrahama.

Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov 2

Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov 3

Karol Abrahám sa pravidelne zúčastňuje na Majstrovstvách sveta cestných motocyklov. Počas sobotného popoludnia mali fanúšikovia príležitosť osobne sa stretnúť s Petrom Balážom a Karlom Abrahamom v rámci autogramiády.

Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov 4

Do Bratislavy zavítala jedinečná výstava motocyklov 5

Túto akciu ste ešte kompletne nezmeškali. Exkluzívna expozícia potrvá od 12. februára do 1. marca 2015. Počas nej sa predvedie viac ako 90 atraktívnych motocyklov a to od moderných strojov až po historické rarity.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *