5 tipov, ako oživiť manželskú posteľ

manželiaMilujete svojho partnera, ale v posteli vám to akosi už neklape? Ak sa vás zmocnili pocity neschopnosti či zúfalstva, urýchlene sa ich zbavte! Hľadáte, kde je problém? Nehľadajte! Do vašej postele jednoducho zavítal stereotyp! Môžete byť úžasnými milencami, ale ak dlhé roky žijete s rovnakým partnerom, tak sa mnohokrát stáva, že to akosi začne v posteli stagnovať. Je to normálne? Nie, pretože všetko je len na vás, ako si to zariadite. Je čas na zmenu!. Chcete si užívať dní vášne a vzrušenia alebo sa v posteli odvracať od partnera? Zachráňte si svoj sexuálny život a vráťte vaše manželstvo do tých správnych koľají. Je viacero možnosti ako naštartovať vaše sexuálne túžby a chuť po experimentovaní.

Doprajte si romantiky
Žijete v uponáhľanom živote, ktorý sa nie a nie zastaviť? Túžite po chvíľach strávených so svojim partnerom, ale práca či deti vám v tom bránia? Verím, že máte mnoho pracovných či súkromných povinností, ale neverím, že si nenájdete čas na príjemne strávené chvíle so svojou polovičkou. Všetko je o tom, čo máte v hlave a ako si to viete zorganizovať. Preto sa teraz pusťte do práce! Ukážte svojej žene, aká je pre vás výnimočná a ako si ju vážite. Urobte jej prekvapenie v podobe hrejivých sviečok, romantických lupienkov ruží na posteli a chladeného šampanského s jahodami. Možno je to klišé, ale fantázií sa medze nekladú. Pokojne jej pripravte romantiku v kúpeľni či na iných miestach rôznymi spôsobmi. Takto prebehne medzi vami zabudnutá iskra, ktorá dokáže rýchlo rozpáliť váš vzťah a sexuálne túžby.

Pokoj na duši
Neexistuje rodina, partnerské či priateľské vzťahy, medzi ktorými by nikdy nevznikol problém. Vždy tu boli a budú, len je na vás, ako sa k nim postavíte. Určite si nechoďte ľahnúť napätí a nervózni do postele, pretože sa to rýchlo odzrkadlí na vašom milovaní, ak k nejakému vôbec dôjde. Ak chcete kvalitný milostný život, musíte mať aj harmonické manželstvo. Nehovorím o rozprávkovej idylke bez akýchkoľvek problémov, ale o dvoch rozumných a milujúcich sa ľudí, ktorí dokážu nájsť spoločnú cestu pri riešení problémov. Rozličné názory sú bežným javom, preto máme našťastie kompromisy, ktoré dokážu divy. Avšak všetko záleží od vášho postoja. Ak chcete byť neustále hrdý a neústupčivý nervák, nech sa páči. Potom sa nečudujte a nehľadajte problém v ľuďoch, pretože je ukrytý iba vo vás.

Predohra ako základ milovania
Chcete svojej žene dopriať neopakovateľný orgazmus? Tak to si určite dajte záležať na predohre. To je ten správny kľúč k spokojnej a mierumilovnej žene. Je všeobecne známe, že dámy majú väčší problém sa dopracovať k uspokojeniu, aký by si priali. Pre mužov je predohra akási strata času, no pre ženy základ milovania. Takže milí chlapi, pripravte si trpezlivosť a šikovné ručičky, a pustite sa do masáže. Použite erotické masážne oleje a vymasírujte doslova celé jej telo. Je mnoho erotogénnych zón, ktoré ak stimulujete správne, môžete očakávať premenu svojej ženy na hotovú levicu.

Ponaťahujte si svalstvo
Roky pribúdajú, a preto by nikomu neuškodilo trošku pohybu. A čo tak spojiť príjemné s užitočným? Ak je misionár váš celý život, tak to urýchlene zmeňte. Je mnoho sexuálnych polôh, ktoré vám pomôžu jednak s uspokojením, precvičením vášho tela, ale takisto vám to prinesie vzrušenie a dravosť do života. Nebojte sa experimentovať a nájdite polohy, ktoré vás privedú do siedmeho neba. Kto neskúša, môže len ľutovať.

Erotické pomôcky ako záchrana vzťahu
Ženy sa často vyhýbajú tejto téme, ale tým, že oči zavriete, sa problém nevyrieši. Môžete sa predtým ukrývať ako dlho chcete, ale ak sa dozviete o nevere svojho muža, nechoďte sa vyplakávať k susede. Erotické pomôcky sú výbornou pomôckou ako pre vás, tak aj pre vášho partnera počas spoločných sexuálnych radovánok. Vibrátor je vhodný využívať počas predohry, ale aj takisto vo chvíľach, kedy váš partner potrebuje menšiu „prestávku“. Erotické pomôcky neslúžia len na vaše uspokojenie, ale takéto venušine guličky dokážu aj liečiť. Ženy po pôrode môžu trápiť samovoľný únik moču, čo na sebavedomý a milostnom živote ženy veľmi nepridá. Erotické pomôcky si môžete zakúpiť diskrétne a pomerne lacno, stačí vyhľadať internetový sexshop, ktorý vám ponúkne presne to, čo si vyžiadate. Eshop top-sexshop.sk vám poskytne kvalitné a originálne erotické pomôcky. Tak sa pusťme do experimentovania!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *