5 našich tipov na filmové novinky pre mužov na október 2015

Jeseň sa pretavila do druhej polovice. Chladné počasie nahráva večerom pri kozube, pohárom červeného vínka, príjemnej spoločnosti a fajnových filmov. Chcete si pozrieť niečo nové a neviete čo práve páni režiséri vytvorili? Žiadny strach, sme tu nato, aby sme Vám pomohli s výberom vďaka našej obľúbenej rubrike najnovších filmov!

Marťan

Marťan (The Martian)

Červená planéta Mars odjakživa lákala na preskúmanie, či by na nej nebol možný život. Matt Damon ako hlavný hrdina sa stane pokusným králikom v rukách ľudstva. Nepriaznivé podmienky skomplikujú návrat na rodnú Zem. Prežije alebo sa stane martýrom na nepriateľskej a nehostinnej planéte? Obnoví sa spojenie so zemskou základňou? To sú jedny z hlavných otázok, ktoré je pri filme potrebné rozlúsknuť. Smelo do bádania!

Hodnotenie podľa CSFD: 85%
Premiéra v kinách: 01.10.2015


Čistič

Je nám veľkou cťou, že Vám môžeme predstaviť mysteriózny slovenský triler z dielne slovenského režiséra Petra Bebjaka. Tomáš je svojrázny, tichý, introvertný typ človeka, čo sa nemá za potreby ukazovať. Vyberie si tak povediac ideálne pracovisko pre svoju náturu- pohrebné služby. Pokojná, dôstojná a smútočná atmosféra ho zavedie do osudov mnohých životov pozostalých. Cez vetraciu šachtu sa stáva svedkom intímnych rozhovorov cudzích ľudí. Po čase prepadne špehovaniu životov iných cez svoje tajné miesto. Popri svojom nezvyčajnom koníčku sa zaľúbi do Kristíny. Ich láske nenahráva niekoľko rušivých faktorov… akých? Sledujte a nechajte sa prekvapiť!

Hodnotenie podľa CSFD: 63%
Premiéra v kinách: 15.10.2105


Na lane (The Walk)

Neodbočujme od vesmírnych sond a pripomíname ďalší pobyt na Mesiaci. Skupina 12 odvážlivcov, ktorí prešli po Mesiaci s ústrednou postavou Philippa Petita- jemu ako poslednému mohykánovi sa podaril odvážny kúsok- prešiel po oceľovom lane, ktoré viselo medzi budovami Svetového obchodného centra. Splní sa mu jeho ambícia uskutočniť svoj najodvážnejší čin? Aký to je, uvidíte vo filme.

Hodnotenie podľa CSFD: 80%
Premiéra v kinách: 08.10.2015


Nemilosrdní (Antigang)

Film ako stvorený nato, aby v ňom zahviezdil nestarnúci Jean Reno v úlohe drsného policajta. Jeho kolegovia využívajú netradičné metódy vyšetrovania kriminálnych prípadov a v prípade potreby sa kamarátia s ešte netradičnejšími služobnými zbraňami- baseballovými pálkami. Tentoraz sú na stope lupičom, ktorí hromadne vykrádajú banku za bankou. Podarí sa im zastaviť a spacifikovať kriminálne živly?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 08.10.2015


Paranormal Activity: The Ghost Dimension

To najlepšie na záver: ktorý hororový fanúšik by sa netešil na nové pokračovanie takého nadupaného hororu? Dej nemusíme do detailov vysvetľovať, základňa priaznivcov ho pozná dokonale. Pre nováčikov- 4- členná rodina sa nasťahuje do domu, ktorý nebude rodinnou idylkou. Neradno si pozerať video záznamy bývalých obyvateľov domu. Ryan, hlava rodiny pravidlo poruší, preto sa spustí rad nevysvetliteľných javov, ktoré ohrozia život jeho rodiny. Vyhrá temná sila alebo smrteľníci prehrajú boj s krutým osudom, ktorý na nich čaká?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 22.10.2015

Foto: film Marťan (The Martian)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *