Náš tip: Uži si zápas Ligy Majstrov priamo na štadióne v Londýne

26. novembra sa stretnú Arsenal a Dortmund vo vzájomnom futbalovom stretnutí na pôde vypredaného Emirates Stadium. Poďte zažiť atmosféru Ligy Majstrov na vlastnej koži, všetko kompletne vybavené za vás, skvelý tip nielen pre športového fanušíka.

Náš tip - Uži si zápas Ligy Majstrov priamo na štadióne v Londýne

Fantastická ponuka na neuveriteľný zážitok vychutnať si na vlastnej koži atmosféru Ligy Majstrov na anglickom trávniku. Zápas pod taktovkou Arsena Wengera na jednej a Jürgena Kloppa na druhej strane. Čaká na vás neľútostný súboj hviezd Arteta, Sanchez, Özil versus Hummels, Reus, Immobile.

V cene dostanete letenky, ubytovanie s raňajkami a vstupenku na zápas Arsenal Londýn – Borussia Dortmund. Odlet je z Bratislavy a v cene sú aj všetky ďalšie letiskové poplatky ako palivové poplatky a príručná batožina. Ubytovanie ťa čaká Holiday Inn Express – Newbury Park nachádzajúci sa len 3 minúty chôdze od stanice metra Newbury Park. K dispozícii máte okrem iného vlastnú kúpeľňu s hydromasážnou turbo sprchou a bezdrôtové pripojenie na internet.

VIDEO: Arsenal – 2014/2015 promo video

Tento zážitok môžete mať práve teraz za akciovú cenu 299 €. Jedná sa o ponuku z Kam cez víkend. Detail tejto ponuky nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *