MYmuži.sk

Ako prežiť karanténu a zvládnuť pandémiu koronavírusu

26. marec 2020 autor Redakcia, kategória Sex a ženy, Zaujímavosti, Zdravie

Koronavírus na Slovensku a nariadenie s ním spojené priniesli viaceré obmedzenia a nariadenia. Odporúčané je zdržiavať sa doma a vyhýbať sa kontaktu. Informácie o aktuálnych obmedzenie, nariadeniach a odporúčaniach sledujte na stránkach Národného centra zdravotníckych informácií adrese https://www.korona.gov.sk/. Čo však robiť počas karantény alebo ako zvládnuť pandémiu koronavírusu?

Ako prežiť karanténu a zvládnuť pandémiu koronavírusu

Ako prežiť karanténu

Starosť o dostatok zásob doma je len jedna z vecí. V každom prípade podľa dostupných informácii nie je potrebný si robiť väčšie zásoby. Dbajte na zvýšenú hygienu rúk, používajte dezinfekciu. Pokiaľ ste v karanténe zdržiavajte sa len doma a vyhýbajte sa kontaktu s inými osobami.

Ako zvládnuť pandémiu koronavírusu

Ak ste doma, či už pre karanténu, alebo pre nariadenie a odporúčania zdržiavať sa radšej doma, má to aj svoje odvrátené stránky. Ak môžete pracovať z domu, máte z polovice vyhraté. V každom prípade treba niečo robiť. Výhoda je, ak ste v dome či máte aspoň balkón. Na stránkach čo robiť doma na adrese https://www.corobitdoma.sk/ nájdete stovky tipov od ľudí v karanténe či izolácii pre ďalších doma.

Ilustračné foto – zdroj: unsplash.com

Štítky ,

Nájdete nás na facebooku