Problémy s erekciou môžu postihnúť každého muža

Už dávne neplatí, že problémy s erekciou sú problémom len starších mužov. Dnes sú tieto poruchy pomerne časté aj u mladších. Problémy s erekciou dnes môžu postihnúť každého muža.

Podľa výskumov sú problémy s erekciou u mužov nad 40 rokov asi u polovici z nich. To už je alarmujúce číslo. Avšak tieto poruchy sú pomerne časté aj u mladších mužov. U nás je situácia taká, že vo veku pod 40 rokov má problémy s erekciou približne pol milióna mužov.

Problémy s erekciou môžu postihnúť každého muža

Problémy s erekciou majú pritom pôvod často v našom spôsobe života. Jedná sa celkovo o stres alebo únavu, či už je to kvôli našej práci alebo príčiny sú v našom súkromnom živote, s tým je spojená depresia a úzkosť. O tomto probléme a ako sa im vyvarovať odporúčame pozrieť si článok Máte problém s erekciou? Príčiny môžu byť vo vašej hlave.

Tieto problémy môžu byť aj pre nedostatok pohybu, pre nezdravú životosprávu alebo nadváhu. Často sú to aj rôzne ochorenia, ktorá na to majú taktiež vplyv, jednať sa môže o cukrovku, či rakovinu prostaty alebo hrubého čreva, ale aj problémy s vysokým krvným tlakom, rôzne nervové ochorenia a kardiovaskulárne ochorenia. Dôvodom problémov s erekciou môže byť ešte oveľa viac príčin.

Problémy s erekciou môžu postihnúť každého muža 1

Dnes už je pritom celá rada prípravkov, vďaka ktorým viete účinne bojovať proti problémom s erekciou. Jedným z nich je aj prípravok Vimax odporúčaný lekármi a odborníkmi v obore. Tablety Vimax je možné zakúpiť aj na Slovensku. Tento prípravok okrem problémov s erekciou je riešením aj pre ďalšie problémy, ktoré sa týkajú nás mužov. Odporúčame si prečítať na tieto kanadské tablety podrobnú recenziu doplnku stravy Vimax.

Foto: freedigitalphotos.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *