Ako si vybrať alu disky? Vieme, ktoré sú najlepšie

Ako si vybrať alu disky Vieme, ktoré sú najlepšieŽeny majú svoj výzor, zariadenie domácnosti alebo kuchyne, no my muži máme jednoznačne svoje auto. Teraz nám dáte určite za pravdu, že je jedno či máte auto značky BMW, Škoda alebo Volkswagen, no auto robia najviac autom jeho kolesá, presnejšie alu disky. Dnes sa pozrieme bližšie na to, ako a podľa čoho si vybrať správne elektróny, taktiež si ukážeme, aktuálne najlepšie alu disky u nás.

Výber podľa typu vozidla

Najjednoduchšie je vyberať si disky priamo na svoje auto. To napríklad ponúka stránka aludisky.net, kde si stačí zvoliť o akú značku a aký typ auta sa jedná a následne máte ponuku stoviek alu diskov práve pre vaše vozidlo. Výhodou pritom je, že tak veľký výber pre každé auto nenájdete asi v žiadnej kamennej predajni a pritom len tu to máte s garanciou najnižšej ceny na trhu.

Výber podľa parametrov

Napriek tomu je dobré poznať údaje o kolesách presne vášho auta. Tieto údaje nájdete v technickom preukaze vo vnútri na pravej strane hore na riadku 42, ktorý sa volá „Rozmer ráfikov na náprave“. Pozor, toto však pri výbere alu diskov podľa údajov z technického preukazu nestačí. Práve preto je lepšie vyberať si disky presne podľa typu vozidla, prípadne to pred kúpou konzultovať s predajcom. Kolesá sa môžu líšiť nielen pre rôzne značky áut, ale aj modely, napríklad iné môžu byť alu disky Škoda, alu disky Volkswagen a iné alu disky Fabia.

Najlepšie alu disky

disk Dotz Rapier
disk Dotz Rapier
Hľadali sme za vás, ktoré disky sú tie najlepšie. Našli a vybrali sme ich podľa recenzií od ľudí, čo si už disky zakúpili. Jedná sa o disky s názvom Dotz Rapier a sú určené pre BMW radu 5. Jedná sa o unikátny elegantný vzhľad elektrónov. Ich leštený povrch pripomína lesklé stredoveké meče aristokratov. Viac informácii o týchto diskoch, ale aj o ďalších pre BMW radu 5, a ich aktuálne najnižšiu cenu môžete nájsť tu – Alu disky BMW 5.

foto 1: ilustračné (zdroj: freedigitalphotos.net), foto 2: disk Dotz Rapier (zdroj: Dotz),

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *