Veľký penis môže byť aj prekliatie! Vie čo hovorí, má ho 34 centimetrového

Američan Jonah Falcon (41) má údajne najväčší penis na svete. Jeho prirodzenie má 24 centimetrov a keď sa vzruší, má údajne až 34 centimetrov.

Nadpriemerne veľký penis je sen asi každého muža či chlapca, podľa Jonaha to je skôr prekliatie. Jeho celoživotným problémom je nájsť si partnerku. Každá žena, ktorej sa kedy dvoril, totiž zuteká ihneď, ako zistí čo má v nohaviciach.  Do svojich 18 rokov bol dokonca panic.

Jonah Falcon

Veľké prirodzenie mu robí problémy aj na letisku. Minulý rok na ceste zo San Francisca domov do New Yorku, ho zastavil člen letiskovej ochranky. Hrča v mužových nohaviciach mu prišla podozrivá. Jonaha podozrievali, že ukrýva potencionálnu biologickú zbraň. Keď Jonah povedal, že má vrecka prázdne, nohavice mu najprv poprášili nejakým práškom, Jonah si myslí, že to bol test na výbušniny. Keď sa všetko vysvetlilo, ochranka bola tak prekvapená, že sa ho pýtala na to, či niekedy bral prípravky na podporu rastu.

O Jonaha, pre jeho nadpriemerné prirodzenie, majú záujem hlavne tvorcovia pornofilmov, on však ich ponuky zakaždým odmieta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *