Ušetrite pri nakupovaní na internete

Ušetriť pri nakupovaní na internete ide mnohými spôsobmi. Najlepšie je, samozrejme, využitie zliav, ktoré práve obchod ponúka, ale čo robiť, keď práve na náš vytúžený tovar žiadna zľava nie je? Alebo naň zľava je, ale cena sa vám zdá podozrivo vysoká.

usetrite-na-internete

Zľavovým kupónom nič nepokazíte
Keď zľava práve nie je, prečo si ju nevytvoriť? Ako to myslíme? Jednoducho, vytvorte si ju s pomocou kódu. Ako na to? Nájdite si do vyhliadnutého obchodu zľavové kupóny na Kuponer.sk, alebo podobnom zľavovom portáli. Opíšte si kód. Pridajte tovar do nákupného košíka a potom už len nakupujte v zľave.

Preskúmavajte ceny cez porovnávače
Poznáte to, nájdete zľavnený mobil, ale hovoríte si, že ste ho v minulosti niekde videli snáď ešte lacnejší, než je teraz. Je to naozaj možné, pretože mnoho obchodov uvádza zľavy z doporučenej ceny výrobku. To je cena, ktorú doporučuje dodávateľ, avšak za ňu nik v skutočnosti nepredáva.

Stane sa potom, že niekto predáva telefón za 200 eur so zľavou 50 %, zatiaľ čo iný môže mať cenu bez zľavy 200 eur, pretože pre tovar stanovil túto základnú cenu.

Najlepšie si môžete ustrážiť ceny cez Heuréku alebo Google nákupy. Je však verejným tajomstvom, že eshopy občas mávajú dvojité ceny, respektíve dvoje stránky. Jedny, na ktoré sa dostanete z vyhľadávača a druhé, na ktoré vedú odkazy práve z porovnávačov, tie majú potom väčšinou nižšie ceny! Takže sa vám využívanie porovnávačov oplatí dvakrát.

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *