Stavebné práce a výstavba domov

Výstavba rodinného domu je komplexná služba ktorá zahŕňa široké portfólio stavebných činností. Pri takejto činnosti je už potrebné obrátiť sa na spoločnosť s bohatými a najmä kvalitnými referenciami.

Stavebné práce a výstavba domov
Stavebné práce a výstavba domov (Foto: js-stav.sk)

V prípade výstavby rodinných domov na kľúč v Nitre je takouto firmou JS-STAV. Spoločnosť pre Vás spolu so svojimi partnermi zabezpečí všetko potrebné už od samotnej projekčnej činnosti až po kompletné stavebné práce. Zabezpečuje elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenárske práce. V prípade že máte záujem o rekonštrukciu staršieho rodinného domu tak samozrejme aj toto je možné. Niektoré naozaj staré domy mali napríklad azbestovú strechu. Likvidácia azbestu je zdravotne a bezpečnostne náročná činnosť a môžu ju vykonávať iba firmy s povolaniami na danú činnosť. Po odstránení azbestovej strechy a krytiny je možné pristúpiť k inšpekcii krovu. V prípade že krov nie je v dobrom stave, je potrebné demontovať aj tento a následne postaviť nový krov.

Všetky tieto tesárske práce spoločnosť rovnako vykonáva. Keďže sa jedná o výstavbu na kľúč, tak samozrejme toto zahŕňa aj interiérové dokončovacie práce ako obkladanie kúpeľne, pokládku podláh alebo maľovanie. V prípade záujmu je možné zabezpečiť aj profesionálne upratovacie služby. Upratovanie takýchto priestorov, ale napríklad aj upratovanie kancelárií v Bratislave ale aj na celom Slovensku vie zabezpečiť firma Upra.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *