Pripravte svoj šatník na chladné ročné obdobie

Aj keď momentálne máme v našich končinách leto, viaceré obchody sa pomaly, ale isto pripravujú na predstavenie sezóny jeseň/zima. Ak letných kúskov oblečenia máte dosť a chceli by ste si spestriť šatník práve oblečením na jeseň, či zimu, máme pre vás tipy, čo si zaobstarať.

Pripravte svoj šatník na chladné ročné obdobie
Pripravte svoj šatník na chladné ročné obdobie (Foto: unsplash.com)

Pripravte svoj šatník na chladné ročné obdobie.

Pánske prechodné bundy

Ani zima, ani teplo – aj takto by sme mohli charakterizovať prechodné obdobie na začiatku jesene. Začiatkom jesene nás môže prekvapiť chladné daždivé počasie a práve v tomto období si to doslova pýta niečo teplejšie na krátke tričká.

Kvalitné pánske prechodné bundy chránia pred dažďom a vetrom a sú vhodné pre všetkých mužov rôznych vekových kategórií. Medzi prechodnými bundami nájdete aj hrubšie podšité, aj tenšie, ktoré sú určené hlavne na chladné letné večery. Objednávajte si kvalitné pánske prechodné bundy aj cez internet. Máte podstatne väčší výber vzorov, strihov, ale aj značiek.

Fleecové mikiny

Ak máte radi prechádzky v prírode a preferujete skôr športový štýl obliekania, odporúčame vám zaobstarať si nové farebné fleecové mikiny. Sú teplé, neprefúknu a sú vhodné aj do náročnejších podmienok. Obopínajú telo, zapínajú sa až ku krku, čím vás chránia pred nepríjemným jesenným vetrom a chladom.

Pokojne vyberajte farebnejšie mikiny. Turistické mikiny a športové mikiny by mali byť skôr výraznejších farieb.

Pánske zimné bundy

Nemáte kvalitnú pánsku zimnú bundu? Kúpte si ju! Aj keď zimy sú u nás v poslednom období veľmi slabé, podšité pánske zimné bundy sú dnes súčasťou pánskych šatníkov. Odporúčame vám staviť skôr na farebne neutrálne modely. Dajú sa ľahko kombinovať a sú nadčasové.

Okrem týchto kúskov odporúčame dokúpiť si kvalitnú bavlnenú pánsku mikinu, trendy pletený sveter, ale aj hrubé teplákové pánske mikiny s prevliekaním cez hlavu.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *