Slipy, boxerky alebo bermudy? Možností je našťastie viac

V čom najradšej chodíte na pláž? V dnešnej dobe už našťastie módny návrhári nezabúdajú ani na mužov a snažia sa o čo najviac rôznych strihov pánskych plaviek. Okrem tradičných slipov, boxeriek a Bermúd tak môžete skúsiť napríklad pánske brazilky, boratky alebo do módy sa vracajúci Adamko. Ktoré nosíte vy?

bermudy

Najčastejšie voľba? boxerky

Väčšina mužov má doma aspoň jedny plavky boxerky. Dôvodov je hneď niekoľko – menej odhaľujú ako tradičné slipy a v porovnaní s bermudami vám zase nehrozí, že vás nepustí na kúpalisko. Boxerky nosia chlapi všetkých vekových kategórií, pretože sú pohodlné a tiež sa v nich dobre pláva. Ak patríte medzi exhibicionistov, vyskúšajte boxerky so skrátenou nohavicou, treba s pestrofarebnými vzormi. Dlhšie nohavica zase pomôže problematickým postavám.

Bermudy sú pre pohodárov

Bermudy čiže boardshorts buď neznášame, alebo na nie nedáme dopustiť. Niekto vám povie, že by sa nikdy nešiel kúpať v kraťasoch, pre iného je to symbol slobody a pohodlnosti. Sú elegantné a vďaka vreckám aj praktické. Asi preto vás neprekvapí, že s bermudami prišli surferi a ich obľuba sa šírila hlavne medzi mladšími ročníkmi a pohodármi, ktorý majú všetko v malíčku. Na trhu je ich veľa a nie je pravdou, že by ťažili ako kraťasy. Vďaka ľahkému materiálu sa v nich pláva príjemne. Dĺžka je len na vás.

Od tradičných slipov až po Adamko

Na tradičné slipy nedá staršej generácie dopustiť a mladá generácia nimi často pohŕda. Odhaľujú totiž úplne všetko a okrem toho, zvýrazňujú nedokonalosti postavy. Napriek tomu sa teraz vracia do módy, a ak zvolíte správny typ, bude vám v nich pohodlne aj bez hanby.

Pre alfa samca sú ako robené exhibicionistické Adamko, ktoré viac ukazujú, než skrývajú. Pokiaľ patríte medzi mužov, ktorí sa radi chvália postavou, určite po nich skočte. Pohodlnejšie sú ale plavecké plavky, s gumou v páse a šnúrkou na dotiahnutie, ktoré budú perfektne držať a nikde sa nezarezáva.

boxerky

Pánske brazilky na opaľovanie

Patríte medzi milovníkov opaľovanie? Potom sú pre vás ako stvorené plavky, ktoré pripomínajú dámske brazilky. Na zadku sú viac vykrojené a môžu mať nižšiu či naopak vyšší pás. Dajte ale pozor, aby vám dobre držali – určite nechcete pri skoku do vody ukázať bielu veľrybu.

Boratky a ďalšie sranda plavky

Ak patríte medzi vtipkára, ktorí sú radi stredobodom pozornosti, potom môžete staviť buď na cudné retro plavky, ktoré vás zahalí a ponechajú priestor fantázii, alebo na boratky. Boratky čiže mankiny naopak odhalí všetko! Ale pozor, to už chce poriadnu dávku odvahy!

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *