Rekonštrukcie bytov v Banskej Bystrici a okolí

Každý byt alebo rodinný dom potrebuje po čase obnovu alebo rekonštrukciu. Jednak sa takýto byt „vybýva“ a jednak sa za dlhšie obdobie zmenia trendy, vyvinú sa nové postupy a technológie a pôvodný stav bytu vyzerá zastaralo a nemoderne. V takomto prípade je potrebné pristúpiť k rekonštrukcii bytu.

Rekonštrukcie bytov v Banskej Bystrici a okolí
Rekonštrukcie bytov v Banskej Bystrici a okolí (Foto: finalis.sk)

Rekonštrukcie bytov v Banskej Bystrici vykonáva Finalis. Jedná sa o stavebnú firmu ktorá sa špecializuje na podobné druhy prác. Murárske práce, vodárske a elektroinštalačné práce, tieto všetky úkony môžete očakávať. Samozrejme vo vysokej kvalite. Najviac sa v praxi stretávame s rekonštrukciou bytového jadra, prípadne s prestavbou celého bytu. Toto zahŕňa okrem iného demontáž umakartového jadra pri panelových bytoch, murovanie priečok, sieťkovanie a omietanie stien a maľovanie. V kúpeľni a kuchyni sa jedná o obkladanie a kladenie dlažby.

Samozrejmosťou je upratovanie a čistenie spoločných priestorov tak aby susedia boli čo najmenej zaťažení pri stavebných prácach. Ak hľadáte profesionálne upratovacie služby tak je tu firma Expressclean. Profesionálna firma pôsobiaca prevažne v Bratislave. Používajú prírodnú kozmetiku a drogériu tak aby boli čo najšetrnejší k prírode ako aj k ľudskému telu.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *