Pánske košele ako základ šatníka: S touto urobíte dojem pri uzatváraní obchodu!

Pánske košele sú nepochybne základným vybavením šatníka ktoréhokoľvek muža bez ohľadu na pracovný či spoločenský status. Keďže sa košele stihli za roky používania podrobiť rôznym úpravám, je možné si ich dnes obliecť takpovediac kdekoľvek. Nemusí ísť len o oficiálne záležitosti, hodia sa na každodenné nosenie do práce i na voľnočasové aktivity.

Pánske košele ako základ šatníka: S touto urobíte dojem pri uzatváraní obchodu!
Pánske košele ako základ šatníka: S touto urobíte dojem pri uzatváraní obchodu! (Foto: bigstockphoto.com)

Pánske košele do biznis obleku

Pánske košele, ktoré putujú pod biznis oblek, to majú z hľadiska farebnosti úplne jasné. Úplným základom, ktorým vôbec nič nepokazíte, je biela a rôzne odtiene modrej. Pod bledým oblekom dobre vynikne aj šedá košeľa. Tu sa však vôbec nemusíte obávať ani farebnej kravaty. Ak ste fanúšikom vzorov, siahajte len po tých decentných, prípadne môžete radšej skúsiť kontrastnú farbu goliera. Ide o zaujímavý prvok, no zároveň nenaruší celistvosť vzhľadu. Určite nechoďte do pastelových farieb či hrubších pásikov. S nimi získate neformálny vzhľad. Dôležitou súčasťou sú aj manžetové gombíky, s ktorými vytvoríte dokonalý celok. V prípade formálneho vzhľadu určite zabudnite na náprsné vrecká či krátky rukáv.

Športovo-elegantný vzhľad

Ak hľadáte tú správnu košeľu k rifliam, vo výbere môžete povoliť. Pokojne siahnite po odvážnejších vzoroch i farbách a košele s náprsnými vreckami či krátkymi rukávmi nemusíte vyhadzovať. Rovnako môžete k rifliam vybrať aj tie pánske košele z elegantnej časti šatníka, ktoré nosíte na pracovné stretnutia. Pod oblekom síce pôsobia formálne, no v kombinácii s pohodlnými džínsami nadobúdajú športovo-elegantný dojem.

Nezabúdajte na správnu veľkosť

Pri výbere košele je dôležitý nielen správny druh, ale aj jej veľkosť a strih. Tú správnu spoznáte podľa toho, že vám úplne sedí na ramenách aj deltových svaloch, zároveň sa medzi jednotlivými gombíkmi neroztvára a pri sedení nevylieza z nohavíc.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *