Páni, viete čo by mal obsahovať váš základný šatník?

Ak máte na jar v pláne radikálne zmeniť svoj šatník a neviete, kde začať, čítajte ďalej. Pozrieme sa na základné kúsky v šatníku každého muža.

Páni, viete čo by mal obsahovať váš základný šatník?
Páni, viete čo by mal obsahovať váš základný šatník? (Foto: unsplash.com)

Základné kúsky pánskeho šatníka

  • Biela košeľa. Dbajte na kvalitný materiál, najlepšie s vyšším obsahom viskózy. Tá zaistí, že sa budete cítiť počas nosenia pohodlne. Zároveň by mala obsahovať prímes podiel polyestru. Košeľa sa vám nebude krčiť.
  • Polokošeľa. Nestarnúci trend, ktorý ocenia najmä priaznivci ležérnejšie štýlu. Pri farbe môžete upustiť uzdu fantázií. V kurze sú zároveň polokošele s potlačou. V tomto prípade voľte jednofarebné ostatné časti oblečenia.
  • Bavlnené tričko. Tých v šatníku nikdy nie je dosť. Ak nie sú kvalitné, rýchlo sa vyťahajú, preto ich treba kontrolovať a vymieňať častejšie.
  • Oblek. Sú situácie, kedy sa obleku nevyhne ani ten najšportovejší typ. Či už ho dáte ušiť na mieru alebo kúpite už hotový, mali by ste sa v ňom cítiť pohodlne. Vyskúšajte oblek v modrej farbe. Ak ho skombinujete s hnedými koženými topánkami, máte štýlový outfit na svadbu či inú spoločenskú akciu.
  • Nohavice a rifle. Jedny nohavice najlepšie v neutrálnej béžovej farbe a aspoň jedny rifle. To je základ, čo sa nohavíc týka.
  • Kabát alebo bunda. Ak preferujete elegantnejší štýl, určite siahnete po kabáte. Ak máte rád skôr športovejší vzhľad, pánske bundy Mammut budú pre vás to pravé.
  • Mikina alebo sveter. Tí konzervatívnejší uprednostnia sveter s výstrihom do písmena V. Je jednoducho kombinovateľný s klasickou košeľou. Mikina sa ale nájde u každého muža.
  • Topánky. Mať pohodlné topánky je polovica úspechu. Pánska obuv Garmont je vhodná na vychádzky aj náročnejšiu turistiku. Taktiež treba mať jedny topánky k obleku a ak chcete ísť so súčasným trendom, zadovážte si mokasíny.

Urobte revíziu vo vašom šatníku. Zostavte základný, na ktorom sa bude dať ďalej stavať.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *