Nech vás ani zima neodradí pri práci

Požičajte si stroje kedykoľvek aj len na pár dní

Poznáte to, aj v zime sa občas naskytne obdobie, niekedy i dlhšie, kedy počasie praje prácam. Stavebným, cestným, záhradným. Preto nie je na škodu zájsť si do požičovne trebárs po taký minibager aj v týchto dňoch.

Nech vás ani zima neodradí pri práci
Nech vás ani zima neodradí pri práci (zdroj: komerčný článok)

Pokračujte v prácach, aj keď to bude len na chvíľu

Vonku už pár dní nemrzne, vykúka slnko, je pomerne sucho a vás to láka pokračovať v stavebných prácach, dokončiť si to, v čom vás zima zabrzdila? Neváhajte. Aj na pár dní si viete zaobstarať výkonných pomocníkov na vysokej technickej úrovni.

Požičajte si stroje

Riešením je požičovňa stavebných strojov CAT Zeppelin SK. Nájdete tu bagre, nakladače, pracovné plošiny, manipulačnú techniku, záhradnú a technickú údržbu, prívesné vozíky a mnoho ďalšieho i s príslušenstvom. Vyberte si, čo len potrebujete a pokračujte tam, kde ste pred zimou prestali. Využite zopár pekných dní na sto percent. Nič vám v tom nebráni.

Poistite sa elektrocentrálou

Ak chcete mať istotu, že vám prácu nič nečakané nenaruší, zabezpečí vás elektrocentrála. Robustné a osvedčené elektrocentrály sú vďaka motorom CAT s technológiou ACERT a generátorom CAT skutočnými vytrvalcami. Popri maximálnej spoľahlivosti, výkone a jednoduchej údržbe dosahujú tiež podlimitné hodnoty emisií.

Istota aj pri požičaných strojoch

Nemusíte mať žiadne obavy, aj v prípade, že by sa vám za taký krátky čas na strojoch niečo pokazilo, servisné prehliadky a opravy nezavinených porúch máte zadarmo. Takisto tieto stroje získate výhodne a pobočky požičovní Zeppelin SK nájdete po celom Slovensku.

Komerčný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *