Geodetické služby od profesionálov

Služby katastra a geodetov využijeme pri výstavbe rodinného domu, pri predaji alebo kúpe bytu alebo pozemku a pri ďalších úkonoch spojených s nehnuteľnosťami. Ak ste časovo vyťažení, je dosť náročné si nájsť ďalší čas na študovanie tejto problematiky nakoľko je to dosť obsiahla záležitosť. Dnes ale existuje už riešenie na mieru.

Geodetické služby od profesionálov
Geodetické služby od profesionálov (Foto: geodeti.top)

Funguje to tak, že oslovíte profesionálov v obore, napríklad na webe geodeti.top a o celú agendu sa Vám postarajú. Z Vašej strany je potrebné iba oznámiť čo potrebujete a dodať podklady. O ostatné sa postarajú školení geodeti s potrebnými certifikátmi. Cena geodetických služieb sa samozrejme odvíja od požiadaviek a zložitosti konkrétneho prípadu. Je veľmi náročné určiť všeobecný cenník nakoľko veľa prípadov je individuálnych. Pre cenovú ponuku preto kontaktujte priamo cez web poskytovateľov.

Medzi najčastejšie požiadavky patrí vypracovanie geometrického plánu, vypracovanie polohopisu a výškopisu, prípadne zameranie adresného bodu. Všetky tieto úkony sa potom spracujú a prípadne zapíšu do katastra nehnuteľností. Ak teda potrebujete geodetické alebo kartografické služby obráťte sa na špecializovanú firmu a na základe ponuky sa už rozhodnete pre ďalšie kroky.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *