Busty sú vhodným doplnkom do predajní

Premýšľate nad tým, ako tovar vystaviť tak, aby si ho všimol každý návštevník vášho obchodu? Neváhajte a stavte na vitríny, členité stojany, praktické regály a busty. Najmä posledné spomínané dokážu predajňu oživiť a vytvoriť neopakovateľný dojem.

Busty sú vhodným doplnkom do predajní
Busty sú vhodným doplnkom do predajní (zdroj: pixabay.com)

Aranžérske busty patria k základnej výbave galantérií, predajní obuvi, bižutérií a mnohých ďalších obchodov, ktoré vystavujú tovar na torzách a figurínach. Ak potrebujete poukázať na tovar a vyhradiť mu v predajni čestné miesto, neváhajte a stavte na praktické busty, vďaka ktorým si zákazník vie lepšie predstaviť ako bude tovar vyzerať.

Luxusný tovar ukáže na exkluzívnych bustách

Prečo práve busty? Je to jednoduché – tovar na nich ukáže ešte o niečo lepšie ako poskladaný v poličke, prípadne odložený v zásuvke alebo na mieste, ktoré neupúta pozornosť zákazníkov v predajni. Vďaka bustám môžete vrstviť odevy, vystaviť tiež rôzne typy kúskov oblečenia a rozmanité veľkosti tovaru.

Luxusné kúsky alebo hodnotný tovar neváhajte vystaviť na exkluzívnych, prémiových bustách a bežným kúskom vytvorte priestor na klasických bustách, ktoré môžu tvoriť základné vybavenie vašej predajne. Na výber máte z rôznych typov – od priehľadných kúskov, cez unikátne chrómované busty alebo štýlové čierne busty, ktoré na seba strhnú pohľady všetkých okoloidúcich. Vyberte si busty, ktoré korešpondujú s druhom vášho tovaru a odprezentujte ho v tom najlepšom svetle.

Zaujímavý výklad pritiahne zákazníkov

Obchodníci veľmi dobre vedia, že kvalitne naaranžovaný výklad dokáže divy, preto sú busty jedinečným doplnkom, ktorý nesmie v žiadnom obchode chýbať. Niet divu, že ich aranžéri predajní využívajú často aj na oživenie výkladov predajní.

Vhodne zladený vystavený tovar je okrasou každého zariadenia predajne. Busty môžete tiež navzájom kombinovať a docieliť tak jedinečný efekt. Nájdite do svojho obchodu kúsok, ktorý pozdvihne prezentáciu vášho tovaru na vyššiu úroveň a docieľte zvýšenie predaja a záujmu o vami ponúkané produkty.

Komerčný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *