5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti

5 dňová diéta Express Diet je nový produkt slovenskej spoločnosti Good Nature. Určite ako nás aj vás zaujíma, aké sú s ním skúsenosti a hlavne jeho účinky. Vyzerať dobre a nemať nadváhu chceme predsa aj my muži a 5 dňová diéta Express Diet to ponúka. Vyskúšali sme preto tento produkt za vás a po niekoľkých týždňoch testovania, merania a váženia prinášame naše záverečné hodnotenie.

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
5 dňová diéta Express Diet obsahuje 20 jedál

Čo je 5 dňová diéta Express Diet?

5 dňová diéta Express Diet je proteínová náhrada stravy so zníženou energetickou hodnotou, ktorá funguje na princípe ketózy, čiže bez spaľovania tuku a bez hladovania. Takto nám prezentuje produkt spoločnosť Good Nature. Jedná sa o úplnú alebo len čiastkovú náhradu stravy. Pri úplnej diéta zahŕňa iba 850 kcal / deň, ale pritom poskytuje všetky telu potrebné látky ako u normálnej stravy. Bežný denný príjem u dospelej osoby obsahuje približne 2000 kcal / deň. Pri čiastkovej sa kombinuje 2-3 jedlá z balíčka Express Diet a 1-2 klasické jedlá. Pre tieto 2 varianty nájdete aj označenie ako expresné a pohodlné.

Výhody 5 dňovej diéty Express Diet:

 • Jednoduché dodržiavanie diéty, pretože netrpíte hladom
 • Bez pridania pohybu alebo cvičenia
 • Rýchla a jednoduchá príprava jedál
 • Bez výživového poradcu
 • Pociťujete dostatok energie a dobrej nálady
5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
Diskrétne doručenie v nepriehľadnej krabici v priebehu pár dní

Poštovné zadarmo a diskrétne doručenie

Zvyčajná predajná cena balíčka je 59 eur. Objednali sme priamo zo stránok spoločnosti Good Nature. Poštovné zadarmo máte už pri kúpe 2 balení, no keďže spoločnosť má produkty skladom na Slovensku, poštovné je aj tak nízke a dodanie je už v priebehu pár dní.

Limitovaná ponuka: ZĽAVA -10€

5 dňová diéta Express Diet predtým 59€ teraz za 49€
Objednať na oficiálnych stránkach

Ako prvé nás po razbalení zaujalo kompaktné balenie doslova v kufríku. Pritom doručenie bolo diskrétne, celý kufrík bol v neprehliadnej kartónovej krabici, bez označenia „diéta“ alebo podobne, to si ceníme.

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
5 dňová diéta Express Diet – kompletné balenie za 59 eur

Skúsenosti zákazníkov

Ešte skôr ako sme sa rozhodli Express Diet zakúpiť, aj nás zaujímali skúsenosti iných s týmto produktom. Skúsenosti zákazníkov sme našli priamo na stránkach spoločnosti, tie nás presvedčili o tom, že diéta je bezpečná a určite stojí za vyskúšanie.

Tieto názory zákazníkov by mohli zaujímať aj vás:

Milo ma prekvapila chut Vasich pokrmov. Aj co sa tyka mnozstva som spokojna, naozaj sa s toho da najest. Skusala som uz proteinovu dietu, a niektore jedla boli utrpenie. Uvidime co kila, ale nevyzera to zatial zle. – Magda, Partizánske

Najlepšia chuť! Chcela by som povedat, ze vyskusala som produkty asi od kazdej firmy na nasom trhu a tie vase su chutovo naozaj najlepsie. – Michaela

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
Na zadnej strane nájdete kompletný prehľad obsahu balenia

Obsah balenia

5 dňová diéta Express Diet obsahuje spolu 20 jedál, pri expresnej forme chudnutia je odporúčaná konzumácia 4 jedlá denne, takže balenie vystačí na 5 dní. Pri pomalejšej pohodlnej forme to môže byť až na 10 dní. Pri nákupnej cene balenia 59 eur je cena pre 1 jedlo len 2,95 eur. Vzhľadom na to, že sa jedná o plnohodnotnú náhradu stravy a už nič ďalšie nie je potrebné konzumovať, jedná sa o priaznivú cenu, vzhľadom na mnohé iné „zázračné“ prístroje a produkty na chudnutie.

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
5 dňová diéta Express Diet obsahuje 20 pokrmov

5 dňová diéta Express Diet obsahuje 20 pokrmov:

 • 3x polievka s kuracou príchuťou
 • 3x syrová polievka
 • 2x šampiňonová polievka
 • 2x paradajková polievka
 • 3x jablkovo-škoricová kaša
 • 2x vanilkovo-malinová kaša
 • 2x jahodový smoothie
 • 3x čokoládovo-malinový koktejl

Limitovaná ponuka: ZĽAVA -10€

5 dňová diéta Express Diet predtým 59€ teraz za 49€
Objednať na oficiálnych stránkach

Diéta bez „JOJO efektu“

Na zabránenie vzniku „JOJO efektu“ je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu. Pri dlhodobejšom užívaní sa odporúča pridávať normálne jedlá. Všetko je detailne popísané v priloženom informačnom letáku – návode, sú tam popísané aj jednotlivé fázy. Tie sú dôležité najmä pri dlhodobejšom chudnutí s Express Diet. Okrem toho na zadnej strane každého balenia jednotlivého pokrmu z balíčka Express Diet je detailné zloženie, návod na prípravu a dávkovanie.

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
Balenie obsahuje aj informačný leták – návod

5 dňová diéta Express Diet je vhodná aj pre dlhodobé chudnutie a ak to myslíte s chudnutím s Express Diet vážne, určite si spravte aspoň menšiu zásobu dopredu. Ak totiž začnete s Express Diet chudnúť a chcete takto chudnúť dlhodobejšie, je dôležité nemať prestávky. Je to dôležité, aby ste neprerušili stav ketózy príjmom ďalších sacharidov. Samozrejme určité potraviny môžete konzumovať aj počas tejto diéty, sú to určité druhy zeleniny a ďalšie potraviny. Všetko sa dočítate v priložených informáciách v obsahu balenia. Taktiež aj návod na prípravu jednotlivých pokrmov a aj ďalšie informácie.

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
Na zadnej strane pokrmu nájdete jeho detailné údaje

Moja skúsenosť

Za našu redakciu som sa podujal na intenzívnu formu nazývanú aj expresná. Pri tejto forme sa konzumujú len jedlá z balenia Express Diet. Ako prvé som si zmeral a zaznamenal svoj obvod pásu, bokov, stehien a váhu, aby som si to vedel na konci porovnať. Postupoval som podľa priložených pokynov a začal som s vanilkovo-malinovou kašou na raňajky. Ako prvé ma príjemne prekvapila chuť, čo ma hneď presvedčilo o tom, že držať túto diétu nebude až tak ťažké. Začal som počas pracovného dňa a tak som v priebehu prvého dňa pocit hladu ani nemal, skôr to prišlo až večer. Podľa pokynov to počas prvého a druhého dňa nie je nezvyčajné, to sa však už od druhého dňa zlepšilo. Podľa jednotlivých fáz v priložených informáciách som postupne prechádzal na normálnu stravu, aby som sa vyhol „JOJO efektu“. Teraz po 30 dňoch znovu konzumujem klasickú stravu a čo výsledky?

5 dňová diéta Express Diet funguje! Naša recenzia a skúsenosti
Začal som s vanilkovo-malinovou kašou na raňajky

Moje záverečné hodnotenie

Moja 5 dňová diéta Express Diet skutočne fungovala! Vydržal som celých 30 dní. Za túto dobu som výrazne schudol a upravili sa mi všetky telesné miery, presne ako som očakával. Je dôležité naozaj vydržať a dodržiavať priložené informácie. Prešiel už viac ako mesiac od skončenia mojej diéty a váhu mám rovnakú, ako po skončení diéty. Schválne neuvádzam svoje miery pred a po, keďže toto je veľmi individuálne. Záleži na postave každého z nás a na tom, ako poctivo budete dodržiavať priložená pokyny. Ak sa rozhodnete Express Diet vyskúšať, rýchlo uvidíte prvé výsledky a už budete vedieť, že ste na správnej ceste. Viditeľné výsledky sú už počas 5-dňovej diéty. Je už na vás a na tom aké výsledky očakávate, ako dlho ju budete držať. Za seba môžem Express Diet odporučiť. Konečne som získal váhu a postavu, ktorú som vždy chcel a cítim sa veľmi dobre.

Limitovaná ponuka: ZĽAVA -10€

5 dňová diéta Express Diet predtým 59€ teraz za 49€
Objednať na oficiálnych stránkach

Pre viac informácii môžete pokračovať na oficiálne stránky

Text a foto: redakcia MYmuzi.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *