Zľavový portál, kde sú kupóny zdarma? Teraz už aj na Slovensku!

Zľavové stránky a ich ponuky už určite poznajú všetci, no bohužiaľ u nás fungujú tak, že nie každá zľava je naozaj zľava. Navyše, si za nich zľavové stránky nechávajú platiť a to províziou. To len bráni predávajúcim, poskytnúť skutočné zľavy zákazníkom. Presne toto je dôvod, prečo vznikol zľavový portál KuponyZdarma.sk kde sú skutočné zľavy, kupóny, zľavové kódy a akcie.

Stránka KuponyZdarma.sk sa rozhodla namiesto toho, že si za poskytnutie zliav budú brať provízie alebo si za čo len zverejnenie zliav nechajú platiť, tak ako to robia klasické zľavové stránky, sa rozhodla poskytnúť priestor na skutočné zľavy. Namiesto prípadnej provízie nabádajú predajcov, aby to premenili do zľavového kupónu alebo kódu a poskytli tak čo najvýhodnejšiu zľavu priamo zákazníkom.

Zľavový portál, kde sú kupóny zdarma Teraz už aj u nás!

Zdá sa vám to nemožné alebo čakáte nejaký háčik? Naozaj je tomu tak! Dokonca nie je potrebná ani žiadna registrácia, vkladanie e-mailovej adresy a podobne. Všetko je úplne bez registrácie a so servisom, ako klasický zľavový portál. Ak máte akékoľvek otázky, či problémy so zľavou, máte možnosť pridať otázku formou komentára pod zľavou, k dispozícii je aj nonstop emailová podpora alebo si môžete spustiť rovno online chat s podporou.

Zľavové kódy, kupóny zdarma alebo špeciálnu akciu sa tomuto projektu rozhodli poskytnúť internetové obchody a firmy ako AVON, Trikator, WebSupport, RajPradla, WEDOS, LadyMania a mnohé ďalšie. Navyše sme sa dozvedeli, že čoskoro sa môžeme tešiť aj na známe mená a značky ako Alza, či HEJ a taktiež špeciálny kredit na objednanie donášky jedla. Rozhodne skvelé dôvody, prečo tieto zľavy začať rýchlo sledovať.

Tiež si teraz búchate na čelo, prečo ste za niektoré zľavy platili a na stránke KuponyZdarma.sk ich máte zadarmo? My to teraz robíme tiež. Hlavné je, že odteraz už my aj vy viete, že skôr ako pôjdete nakupovať, pozrite sa, či na tejto stránke nenájdete nejaký kupón alebo zľavový kód aj do vášho obľúbeného obchodu. Tak rýchlo na www.KuponyZdarma.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *