Bezplatný detský bazár s hodnotením inzerentov BabyBurza.sk

BabyBurza.sk je detský inzertný portál, ktorý je zameraný na predaj a kúpu, ale aj výmenu a darovanie od detského oblečenia až po kojenecké potreby. Presnejšie ponúka priestor pre detské oblečenie, dámske oblečenie, pánske oblečenie, hračky, kočíky, autosedačky a už spomínané kojenecké potreby, ale aj mnohé ďalšie. To všetko v prehľadných kategóriách s možnosťou rozšíreného vyhľadávania a pridania vlastných inzerátov.

Bezplatný detský bazár s hodnotením inzerentov BabyBurza.sk

Detský bazár BabyBurza vás privíta prívetivým grafickým spracovaním, rozhodne zaujme každú mamičku a každého otecka. Na stránke sa rýchlo zorientujete, aj keď ste na nej po prvý krát. Vľavo vás upúta rozšírené vyhľadávanie alebo vpravo začnete priamo výberom kategórie, ktorá vás zaujíma. Ak vás zaujíma všetko, aj na to sa myslelo, hneď nižšie na úvodnej stránke nájdete prehľadne zobrazené najnovšie pridané inzeráty. Nechýbajú ani hodnotenia inzerentov alebo rýchly kontakt na každého z nich.

Detská burza je ideálny miestom, kde môžete lacno nájsť všetko pre vaše ratolesti a zároveň miesto, kde viete speňažiť starý alebo len nevyužitý detský kočík, autosedačku, prípadne čokoľvek ďalšie. Čo myslíte, s čím sa obchoduje najviac? Ak ste si mysleli rovnako ako my, že sú to hračky, tak sa spoločne mýlime. Najviac inzerátov má kategória dámske oblečenie, hneď za ňou je kategória detské oblečenie, hračky sú ako tretie v poradí a tesne za nimi je pánske oblečenie.

Ak za prívetivým spracovaním, prepracovaným funkciami a množstvom inzerátov hľadáte spoplatnené registrácie alebo pridanie inzerátu, tak vás milo prekvapíme. Všetko je úplne zadarmo a to od prípadnej registrácie, cez kontaktovanie inzerentov a samozrejme až po pridanie vlastného inzerátu. Neveríte? Presvedčte sa sami a poďte sa pozrieť na BabyBurza.sk.

Foto: ilustračné (zdroj: freedigitalphotos.net)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *