Táto Barbie je živá! Volá sa Angelica a je z Ruska, FOTOGALÉRIA v článku

Angelica Kenova je 26-ročná živá Barbie, je to modelka z Moskvy v Rusku. Má vlastného osobné trénera a nikdy nemala žiadnu plastickú operáciu. Jej podobnosť so známou Barbie je neprehliadnuteľná.

Táto-Barbie-je-živá!-Volá-sa-Angelica-a-je-z-Ruska,-FOTOGALÉRIA-v-článku

Angelica má podľa jej rodičov vzhľad Barbie už od mala. Jej rodičia si to všimli asi keď mala 11 rokov a už odvtedy ju viedli k vzhľadu Barbie. Jej sa to páči, pretože podľa nej, je Barbie idol dievčat po celom svete. Angelica má už 26 rokov, no pritom stále žije u svojich rodičov v Moskve. Dokonca jej vyberajú oblečenie, ktoré si má obliecť. Na rande mohla chodiť len v doprovode svojej starostlivej matky, toto je zrejme aj dôvod, prečo nikdy nemala priateľa. Napriek tomu dúfa, že jedného dňa nájde svojho princa a rodičia jej ho schvália.

Táto-Barbie-je-živá!-Volá-sa-Angelica-a-je-z-Ruska,-FOTOGALÉRIA-v-článku-1

Táto-Barbie-je-živá!-Volá-sa-Angelica-a-je-z-Ruska,-FOTOGALÉRIA-v-článku-2

Angelica Kenova sa na skutočnú Barbie len nepodobá, dokonca má ľudské proporcie tej pre deti. Obvod pásu má 50 centimetrov a veľkosť podprsenky má 32E. Tieto miery má vďaka tomu, že sa o seba stará. Má vlastného osobné trénera a nikdy nemala žiadnu plastickú operáciu.

Táto-Barbie-je-živá!-Volá-sa-Angelica-a-je-z-Ruska,-FOTOGALÉRIA-v-článku-4

Táto-Barbie-je-živá!-Volá-sa-Angelica-a-je-z-Ruska,-FOTOGALÉRIA-v-článku-3

Zaujímavý je fakt, že Angelica nikdy nemala priateľa, no rodičia plne podporujú jej okázalé fotenie. Angelica má údajne veľký zástup fanušíkov a to aj vďaka sociálnym sieťam. Od fanušíkov dostáva stovky listov. Čo poviete, zaslúži si Angelica označenie živá Barbie?

Foto: Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *