Opila dvoch svojich študentov a následne sa s nimi vyspala

Jennifer Philpová-ParsonsováBritka Jennifer Philpová-Parsonsová sa živila ako učiteľka hudby. Tejto matke 3 detí sa zapáčili jej dvaja neplnoletý študenti, ktorých sa 45-ročná učiteľka rozhodla zviesť a vyspať sa s nimi.

Jennifer to mala dobre premyslené, postupne si u chlapcov budovala dôveru a začala ich pozývať k sebe domov na rôzne večierky, kde im ponúkala alkohol. Práve na jednej takejto akcii sa to malo zvrtnúť tak, že sa jej podarilo jedného študenta zviesť a vyspať sa s ním. Sex mali v izbe, ktorá susedila s izbou, kde spal jej manžel Jake. To však nebol pre Jennifer koniec, len o necelú hodinu neskôr zviedla aj druhého. Pri tomto druhom styku ich „načapali“ chlapcovi kamaráti a následne to oznámili polícii.

Na nasledujúcom súdnom procese ju prišli podporiť aj jej 3 deti a manžel. Jennifer Philpová-Parsonsová sudca len pred týždňom pri vynášaní rozsudku označil za „špinavú cudzoložníčku“. Za zneužitie dvoch chlapcov vo veku 13 a 17 rokov ju odsúdili na tridsať mesiacov nepodmienečne.

Zdroj a foto: denník Daily Mail

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *