Legendárna show Top Gear príde koncom júna do Prahy (video)

Britský Top Gear je známy nielen vo svete motorizmu, túto britskú show so super autami a svojským humorom jej moderátorov pozná nie je našinec. Tohtoročná show Top Gear Live 2014 sa uskutoční aj v Prahe a to už koncom júna. Účasť už potvrdil Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a samozrejme aj Stig.

Top Gear Live 1

Top Gear Live show navštívilo doteraz už 18 krajín, jedná sa o pojazdné vystúpenie, nie o natáčania dielu série. Show za každým sľubuje, že bude obsahovať množstva drahých super áut, veľa ohňa, efektov a klasického svojského britského humoru moderátorov.

Top Gear Live 2

Top Gear Live 3

Top Gear Live 2014 v Prahe sa bude konať 28.6.2014 v O2 Aréne. Na pláne sú hneď 2 vystúpenia v jeden deň. Prvé začne o 15-tej, druhé o 19:30. Lístky sú už v predpredaji a rýchlo sa míňajú, najmä tie najdrahšie. Lístky na státie na tribúnach sú od 990 Kč do 1340 Kč. Miesta na sedenie a bližšie k ploche sú od 1790 Kč do 2790 Kč.

VIDEO: V zákulisí Top Gear Live

Organizátori majú v ponuke pre divákov aj sluchátka s prekladom v cene 150 Kč, tie je taktiež možné zakúpiť vopred, no nejaké budú dostupné aj na mieste. Všetky sú však len v obmedzenom počte.

Video, foto a zdroj: Top Gear Live

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *