Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou

Po rôznych Duck Face, Planking a mnoho ďalších podivných fotografiách tu máme ďalšie internetové šialenstvo, ktoré sa šíri najmä vďaka sociálnym sieťam do celého sveta. Jedná sa o selfie fotografie na ktorých si ľudia deformujú tvár lepiacou páskou. Toto internetové šialenstvo hneď dostalo aj príznačný názov „Sellotape Selfie„.

Neostáva to len pri samotnej fotografii. Samozrejme sa s nimi následne musia pochváliť čo najväčšiemu počtu ľudí. Medze sa v tom nekladú, buď vyzeráte ako z nejakej komédie alebo hororu, to už je na vás a vašej vynaliezavosti. Cieľ je zrejme byť originálny, šokovať a zároveň pobaviť.

Asi sa budete čudovať, že za týmto internetovým šialenstvom je Jim Carrey. Ani nie tak priamo on, ako jeho stvárnenie hlavnej postavy vo filme Yes Man, práve tam sa herec takto oblepil páskou. Práve vtedy skrsol v hlave dvadsaťjedenročnej študentky Brighton University Lizzie Durleyovej nápad, že takéto fotografie by určite pobavili aj ľudí z radov širokej verejnosti.

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 1

Najnovšie sa tieto Sellotape Selfie fotografie „vylepšili“ na vyššiu úroveň. Okrem pásky na svoje skrášlenie, tak pri realizácii na svoju tvár používajú doslova všetko čo majú po ruke. Či už je to konzerva, zvyšky jedla, nábytok ako napríklad stoličky, ale aj sexuálne pomôcky a ďalšie veci. Pobaviť sa na ich dômyselnosti môžete na fotografiách nižšie.

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 2

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 3

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 4

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 5

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 6

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 7

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 8

Ďalšie internetové šialenstvo! Ľudia si deformujú tvár lepiacou páskou 9

Foto: Facebook

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *