Kraťasové obdobie je tu: Páni, viete si vybrať tie správne?

Každým dňom sú teploty vonku vyššie a vyššie, takže všetci vyberáme vzdušné a zároveň pohodlné oblečenie, ktoré nás pred horúčavami ochráni. Obdobie kraťasov je jednoducho tu. Ako sa s ním popasujete vy?

Kraťasové obdobie je tu: Páni, viete si vybrať tie správne?
Kraťasové obdobie je tu: Páni, viete si vybrať tie správne? (Foto: PR)

Štýl obliekania odhaľuje o vás viac, než si možno myslíte. Aj preto je potrebné každý výber nového oblečenia dobre premyslieť. Inak tomu nebude ani v prípade, že si idete kúpiť pánske kraťasy.

So všetkým možným

Pánske kraťasy môžete kombinovať v podstate s čímkoľvek, čo vám napadne. Samozrejme, klasikou sú kraťasy s tričkom a teniskami. Vedľa však nešliapnete ani s elegantnejšou košeľou, sakom, kravatou či motýlikom. Všetko závisí len od vašej módnej chuti.

Pohodlný materiál je základ

Pri nákupe pánskych kraťasov je dôležité rozhodnúť sa, aký materiál je pre vás tým pravým. Existuje množstvo variantov, no medzi najobľúbenejšie pánske kraťasy však patria tie džínsové. Populárne sú najmä u mužov, ktorí radi nosia denimové nohavice. Výhoda tohto materiálu je jednoznačná – nekrčiaca textúra zabezpečí, že ani po hodinke sedenia pri bare nebudete vyzerať, akoby ste nevedeli, čo je žehlička. Nepopierateľné výhody však má aj teplákovina. Vysoký podiel bavlny zaručuje vzdušnosť, odvádzanie potu a úplne pohodlie.

Dobre sediaci strih

Najčastejšou chybou pri výbere je voľba zlej veľkosti a strihu. Muži majú tendenciu voliť tie najširšie a najvoľnejšie kraťasy v domnení, že budú najpohodlnejšie. Samozrejme vo výsledku je to neforemné a opticky pridáva kilogramy. Správne padnúce kraťasy obopínajú zadok a stehna, ale nie sú príliš tesné.

Vo všeobecnosti viac postave lichotia pánske kraťasy s dĺžkou nad kolená. Ak však zvolíte dobrý strih, nemusíte sa obávať ani dlhších kúskov. Ohľad berte aj na dĺžku svojich nôh. Ak ste nižší, vhodnejšie sú skôr kraťasy s dĺžkou nad kolena, dlhšie spôsobujú optické skrátenie postavy.

Široký výber nájdete na webe bolf.sk, pričom vybrať si môžete z riflových, teplákových, maskáčových a iných kraťasov.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *