Google: 3 tipy, ako sa s ním dnes nenudiť

Kto by nepoznal najväčší vyhľadávač na svete – Google. Vedeli ste, že sa dá s nim aj zabaviť a to, že má aj rôzne parodované verzie? Vybrali sme tri, ako tipy na dnes ako sa nenudiť s Googlom.

1. Beat box s Google Translator

Každý z nás vie, že Google Translator slúži na preklad medzi našim rodným jazykom a desiatkami iných. Ale vedeli ste, že sa dá z neho vytvoriť aj beat box? Nie? Tak si skúste zadať preklad z angličtiny do slovenčiny alebo nemčiny so zadaním „pv zk zk bschk kkkkkkk“ viackrát po sebe a stlačte ikonu prehrávať zvuk… výsledný zvuk je jednoducho cool!

2. Google odzadu

Chcete si vyskúšať písanie odzadu a to vo vyhľadávači? Ak áno, potom pre vás je elgoog.im (I´m Google naopak). Tvorca tejto stránky sa inšpiroval vzhľadom tohto slávneho vyhľadávača a vytvoril doslova jeho zrkadlový obraz. Funguje rovnako, no s jedinou výnimkou – píšete odzadu!

3. Vytvorte si vlastný vyhľadávač Google

mymuzi a googleSte narcis? Tak potom si túto verziu vyhľadávača rýchlo obľúbite. Postup je absolútne jednoduchý. Stačí ak do webového vyhľadávača zadáte „funnygoogle“ a kliknite na vyhľadávanie, potom zvoľte prvý výsledok vo vyhľadávači. Objaví sa vám „funny“ verzia vyhľadávače, kde budete vyzvaný zadať svoje meno. A je to, máte vlastný vyhľadávač!

Poznáte ďalšie? Dajte nám o nich vedieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *