Európska spoločnosť vám otvára nové príležitosti

Tak ako môžete byť v podnikaní úspešný a zarobiť slušné peniaze, tak sa vám nie vždy musí dariť. Dôvodov na zrušenie sro môže byť viac – zlá finančná situácia, sťahovanie sa do zahraničia, nezhody so spoločníkom či snaha vyskúšať nový trh, daňový či právny systém. Jednoducho niečo nové. Nový štart, štart niečoho väčšieho – napríklad založenie európskej spoločnosti. Aká je to forma podnikania a aké sú jej výhody? Dozviete sa v týchto riadkoch.

Európska spoločnosť vám otvára nové príležitosti

Európska spoločnosť ako forma podnikania
Ide pomerne o mladú spoločnosť. Možnosť založiť si európsku spoločnosť vznikla iba v roku 2004. Je to však veľmi prestížna a výhodná forma podnikania. Vďaka základnému imaniu, ktoré predstavuje minimálny vklad 120-tisíc eur je veľmi dôveryhodná. A v čom je výhodná? Hlavná výhoda spočíva v tom, že sídlo vašej spoločnosti môžete meniť bez likvidácie v rámci krajín Európskej únie tak, ako sa vám chce. Ďalšou výhodou je, že si môžete vybrať spôsob riadenia správnou radou, ktorú musia založiť minimálne dve osoby.

Aké sú ďalšie výhody európskej spoločnosti
Vďaka tomu, že môžete meniť sídlo v rámci Európskej únie, môžete veľmi úspešne optimalizovať. Môžete si vybrať tú krajinu, ako svoje sídlo, ktorá má pre vás najvýhodnejší daňový alebo právny systém. Vďaka európskej spoločnosti na vás čaká vyššia právna istota, vyššia prestíž a európsky imidž. Veci, ktoré sú na dnešnom trhu veľmi dôležité a potrebné.

Otvorené nové trhy
Aj vďaka tejto forme spoločnosti sa vám otvárajú nové trhy. Nové trhy znamenajú nové príležitosti. Ale aby ste dosiahli na tieto nové príležitostí, musíte investovať. Investíciu je však nutné veľmi dobre zvážiť. Navyše firma vždy nemusí mať prostriedky na takúto expanziu. Keď však viete, že sa investícia oplatí, nemali by ste váhať. Odpoveďou na vaše finančné otázky je rozumná pôžička, ktorá vás môže posunúť na nový level. Príležitosti sú tu na to, aby sa využívali. Využijete aj vy tú svoju?

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *