Aktuálne módne trendy v pánskom oblečení

Už dávno neplatí, že muži nosia to čo im padne pod ruku, Možno sú na svete stále výnimky, no väčšina mladých mužov na svoj imidž dbá, niekedy až prehnane. V tomto článku sa dozviete niečo o nových trendoch pánskeho oblečenia a módy.

Ležérny ale elegantnejší štýl?
V prvom rade by ste si mali ujasniť aké oblečenie najradšej nosíte. Je to mikina alebo skôr košeľa? Vyprofilovanie presného typu, ktorý na vás sedí je v prvej fáze výberu dobrého oblečenia najdôležitejší.

Ak v tvojom šatníku prevládajú mikiny
Si skôr ležérny, športový typ chlapa, ktorý nerád nosí obtiahnuté košele, ktoré ťa škrtia na krku. Zvoľ pekné jednofarebné tričko, poprípade s nápaditým obrázkom čí nápisom ( no nepreháňajte to, nápisy a motívy by nemali byť veľmi kontrastné). K tričku si vyber moderný rifle- moderné sú tie trochu vyšúchané so slim fit strihom, nie voľné, skôr mierne obtiahnuté.

Aktuálne módne trendy v pánskom oblečení

Celý outfit doplníš parádnou mikinou. Môže byť na zips, s kapucňou či bez. To je jedno. Vyberaj si však jednofarebné mikiny bez nápisov a rôznych obrázkov. Najlepšie vo všednej farbe- tmavomodrá, sivá, čierna. Ak si športovej postavy, skús si slim fit mikinu, vyzerá to lepšie. V žiadnom prípade si nevyber voľnú ovísajúcu mikinu s obrázkom alebo veľkým logom. To je už dávno out.

Pre elegantnejších pánov
Buď trendy a elegantný zároveň. Zdá sa ti to ako nezmysel? Je do jednoduché. Vyber si peknú košeľu- s dlhým rukávom, zaujímavým rozostavením gombíkov, najlepšie nepravidelne s podfarbenou gombičkovou légiou. Určite by to mala byť slim fitka bordovej, šedej, bielej alebo čiernej farby. Ku košeli si obleč pekné rifle ako v predošlom odstavci.

Aktuálne módne trendy v pánskom oblečení

Ak je zima, zober si ešte sveter a na vrch moderný kabát s pekným šálom a elegán v modernom oblečení je na svete.

Sledovať pánske trendy môžeš aj v tomto videu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *