Aké sú trendy web stránky v roku 2015

Nielen oblečenie podlieha módnym trendom, rovnako sú na tom aj webové stránky. Trendy tvorba web stránok sa musí tiež riadiť určitými pravidlami ako módny návrhár pri návrhu svojich modelov. Použijete neaktuálne prvky a váš výrobok sa bude oveľa horšie predávať, preto musíte trendy sledovať. Navyše internetová stránka je skvelá možnosť na prezentáciu svojej firmy či svojej osoby. A to už viete, že na prvom dojme záleží aj na internete. Preto by ste si mali dať pozor na to, ako vaša stránka vyzerá. A ako by mala vyzerať v roku 2015, aby sa páčila?

Aké sú trendy web stránky v roku 2015

V jednoduchosti je krása aj trendy
Dôraz sa kladie na jednoduchosť, žiadne komplikované štruktúry. Jednoduchá lineárna webová stránka s minimalistickou, no veľmi príjemnou grafikou. Dlhé scrollovacie stránky, na ktorých ukážete návštevníkovi všetko, čo chcete aby videl, sú trendy. Dôležitá je aj veľkosť a font písma. Veľké bezpätkové písmo, ktoré nenúti návštevníkov zoomovať. Prečo im to sťažovať, keď im môžete uľahčiť? Používajte storytelling, ľudia milujú príbehy. A hlavne tie, ktoré sú zaujímavé a majú čo povedať. A to príbeh váš alebo vašej firmy rozhodne má.

Zjednodušte to
Čo „to“? Jednoducho – úplne všetko. Zjednodušte texty, vyhýbajte sa prezidentským prejavom, píšte svoje texty na web tak, ako sa rozprávate so svojim kamarátom. Buďte spontánny, vtipný alebo aspoň nie nudný. Miesto siahodlhých textov používajte infografiku. Kto má dnes čas čítať 2 strany textu, keď to môžete dať do atraktívnej a prehľadnej infografiky? Zjednodušte obsah svojej stránky.

Nikdy sa nepýtajte, čo chcete mať na stránke vy, pretože by tam skončilo všetko. A medzi tým všetkým by bola väčšina zbytočností. Pýtajte sa, čo tam chcú nájsť vaši návštevníci. A to im dajte. Prirodzene im dajte kvalitný obsah zadarmo. Využite vytvorenie web stránky od Atomer.sk a získajte moderný web za super cenu.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *