Založte si mKonto ZDARMA a získate bonus 20 EUR

Banka mBank neponúkame žiadnu mačku vo vreci, účet mKonto bez poplatkov využíva už viac ako 250 000 zákazníkov. Teraz ho môžete mať aj vy jednoducho online z pohodlia vášho domova a to úplne zadarmo, navyše získate bonus 20 eur.

Založte si mKonto ZDARMA a získate bonus 20 EUR

Účet mKonto je tu už viac ako 8 rokov, za tento čas získalo už mnoho ocenení od odbornej aj laickej verejnosti. Zlatá minca s prvým miestom v kategórii Bankové účtyMedzi nimi je aj ocenenie Zlatá minca s prvým miestom v kategórii Bankové účty. S mKonto máte dokonalý prehľad o účte vďaka SMS alebo e-mailovým notifikáciám, k dispozícii je aj intuitívna a prehľadná mobilná aplikácia. Jedná sa o klasický bankový účet, k novému účtu môžete dostať aj kartu – MasterCard alebo VISA Classic taktiež zadarmo. Vybrali sme podľa nás hlavné dôvody, prečo by ste si mKonto mali založiť aj vy.

5+1 výhod, prečo si založiť mKonto

 1. Založenie a vedenie účtu ZADARMO
  Garantujeme! Za založenie a vedenie účtu nezaplatíte ani cent
 2. Výber z akéhokoľvek bankomatu ZADARMO
  Jeden výber mesačne z akéhokoľvek bankomatu, bez podmienok
 3. Trvalé príkazy a inkasá ZADARMO
  Všetky vaše trvalé platby, platobné príkazy a inkasá
 4. Mesačné výpisy ZADARMO
  Pravidelné elektronické mesačné výpisy na váš e-mail
 5. Všetky platby realizujete ZADARMO
  Prichádzajúce a odchádzajúce domáce aj zahraničné platby v eurách
 6. 20 EUR pri založení účtu ZADARMO
  Teraz navyše s bonusom 20 eur, pozrite na ich stránkach

Účet mKonto založíte cez internet

Moderné bankovníctvo prináša moderné a pohodlné riešenia. Založiť si účet môžete aj hneď teraz od vášho počítača alebo smartfónu.

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia vášho domova. Vyplnenie žiadosti trvá len niekoľko minút. Zmluvu vám mBank doručí kuriérom alebo za vami prídu z mBank osobne, získate odpovede na prípadné otázky, a to úplne ZADARMO.

Pre založenie účtu mKonto a viac informácií pokračujte na tieto stránky mBank, kde vyplníte nezáväznú online žiadosť. Už v pribehu niekoľkých dní tak získate prístup k novému účtu, na ktorý vám bude ihneď pripísaný bonus 20 eur. To vám garantujeme!

Zdroj a foto: mBank

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *