VideoShaker.net – video mixér od hudby až po zábavné videá

Služba VideoShaker.net je pre všetkých milovníkov videí či už sa jedná o hudobné videá, filmové trailery či rôzne zábavné videá.

Prehľadná grafika služby napovedá aj jej jednouché ovládanie. Ak si chcete pozrieť napríklad hudobný klip, do hlavného vyhľadávacieho poľa stačí zadať svojho obľúbeného speváka, skupinu, skladateľa či názov piesne. Pre zamiešanie (zvolenie náhodného videa) kliknite na veľké tlačidlo play …rozhodne ho neprehliadnete. Ak nie ste hudobný typ, tak nezúfajte, VideoShaker ponúka množstvo zábavy pre každého. Osobne sme hodiny strávili nad slovami a slovnými spojeniami ako fail, fail compilation, win compilation či harlem shake a nad veľa ďalšími. Ak vás táto zábavka omrzí, ešte neodchádzajte, veľa zábavy je aj s politikmi, skúste zadať do tohto „shakera“ napríklad nášho prezidenta a pripomeňte si jeho slovné perly.

VideoShaker.net

Tento VideoShaker nás zaujal hlavne tým, že je to skvelý nástroj ak si neviete zvoliť pesničku, ktorú si chcete pustiť, do tohto „mixéru“ zadáte len obľúbenú kapelu a zvolenie piesne necháte už na neho. Pre ďalší náhodný výber stačí znova kliknúť na tlačidlo play a „shaker“ vyberie ďalšie video za vás. Prejdite na www.VideoShaker.net a skúšajte jeho možnosti.

Skúšali ste zadať aj iné slová či frázy, na ktoré VideoShaker vybral vtipné či zaujímavé videá? Dajte svoje tipy aj nám a napíšte ich do komentárov nižšie. Skúste doň zadať napríklad mesto v ktorom bývate či svoje meno.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *