Tanky, nacisti a rýchle autá

Možno vám tieto 3 slová nejdú do hromady no vystihujú 3 prepracované hry, ktoré nájdete na webe Stiahnuť.sk, okrem týchto hier tam nájdete aj hry na stiahnutie a programy na stiahnutie zadarmo.

World of Tanks

World of TanksWorld of Tanks je bezplatná akčná MMO, kde si užívatelia vychutnávajú tímové boje, pričom sa na začiatku proti sebe postaví 30 tankov rozdelených na 2 tými. World of Tanks beží na veľmi dobrých serveroch a sťahovanie samotnej hry ide veľmi plynulo. Hra ponúka bojovú techniku šiestich veľmocí, USA, ZSSR , Nemecka, Japonska, Francúzska a Veľkej Británie, čo predstavuje bezmála 250 tankov z rokov 1930-1960. Vo World of Tanks je cieľom každého týmu obsadiť základňu skôr ako súper alebo zničiť všetky tanky súperov. Počas hrania sa vám môže pokojne stať, že sa v jednom tíme ocitne ruský tank T-34 a nemecký Tiger. Tvorcovia sa snažili dodržať parametre dobových tankov a tak sa po bojisku pohybujú stroje s rozdielnymi vlastnosťami a kadenciou.
Stiahnuť World of Tanks ihneď

Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein Enemy TerritoryWolfenstein: Enemy Territory je vynikajúca multiplayerová strieľačka, ktorá je na stiahnutie úplne zadarmo. Základná hra obsahuje 6 máp, no existujú stovky neoficiálnych máp zadarmo na stiahnutie. Originálne mapy sa odohrávajú v rozličných prostrediach a každá z nich má svoj príbeh a špecifické úlohy, ktoré je potrebné pre víťazstvo splniť. Hra obsahuje 4 herné módy, ktorými sú Single Map, Campaing, Last Man Standing a Stopwatch. Hra obsahuje celkom 5 rozdielnych povolaní, ktorými sú vojak, medik, inžinier, špecialista a špión.
Zahrajte si Wolfenstein: Enemy Territory

TrackMania Nations Forever

Trackmania Nations ForeverTrackmania Nations Forever je závodná hra, ktorej zábavnosť spočíva najmä v divokom multiplayerovom pretekaní s hráčmi z celého sveta. Hra je vhodná aj pre ľudí ktorý neovládajú anglický jazyk, pretože je lokalizovaná do slovenčiny. Hra obsahuje niekoľko základných máp na ktorých si môžete zlepšovať svoje časy a porovnávať ich so súpermi no skutočný závod prichádza až v multiplayeri. Môžete vytvárať vlastné mapy a potom ich hrať s priateľmi alebo si môžete zmerať sily s hráčmi z celého sveta na rôznych serveroch a mapách vytvorených hráčmi. Stačí si stiahnuť túto hru a začať lámať rekordy.
TrackMania Nations Forever na stiahnutie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *