Šialená jazda na streche autobusu bratislavskej MHD, VIDEO v článku

Originálny a vtipný kúsok vo videu na YouTube akoby spoza veľkej mláky. Tentokrát však z nášho hlavného mesta Bratislavy a z jeho mestskej hromadnej dopravy.

Jedná sa o video z výstižným názvom Bus Rider od chlapcov z Brothers Zboncak. Celé to začína nevinne, kráčaním k autobusu, no úmyslu hlavného protagonistu už môže naznačovať rebrík v jeho rukách. Vo videu si mladík užíva jazdu na streche autobusu linky 21 bratislavskej MHD. Odkaz na video zverejnili na svojom facebooku s textom „VIP miestenka na bratislavskej MHD“.

Exkluzívna-jazda-na-autobuse-bratislavskej-MHD,-VIDEO-v-článku

Podľa popisu videa sa jedná o umenie na hrane šialenosti, čo je podľa nás veľmi výstižné. Okoloidúci vodiči a chodci mali na tento kúsok zrejme podobný názor, pretože mestská polícia čoskoro dostalo oznam ohľadne muža, ktorý sa vezie sa na streche autobusu. Policajti tohto odvážlivca už nezastihli, no video nižšie je jasným dôkazom, že tento kúsok skutočne uskutočnil.

Brothers Zboncak: Bus Rider

Video sa končí, keď si vodič mladíka všimne a požiada ho, aby zliezol dolu. Na naše počudovanie sa na tom spolu zasmejú a vodiča najviac zaujíma práve to, ako sa na strechu autobusu mladík vôbec dostal. Aj keď video určite viacerých pobavilo a šlo o zaujímavú ukážku jarnej scenérie mesta Bratislava, nič podobné určite neskúšajte.

Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *