Rozšírte si vedomosti a získajte zásobu energie

rodinaPresne v tomto duchu, ako napovedá názov článku, je aktuálna súťaž spolu o 30 cien a to všetko len za odpovede na 3 otázky. Čítajte pozorne! Všetky odpovede na súťažné otázky nájdete v tomto článku. Súťaž prebieha na oficiálnych stránkach pravej Guarany vyrábanej priamo v Brazílii.

Guarana, energia z Brazílie

Guarana je rastlinou amazonských dažďových pralesov, jej výskyt je prevažne v severnej časti Brazílie. Táto rastlina je už po stáročia známa u miestnych ako výborný prírodný zdroj energie. Rastlina obsahuje kofeín, vitamíny, minerály a ďalšie látky.

Mnohé priaznivé účinky

Guarana sa v súčasnosti dostáva čoraz viac do pozornosti vďaka svojím mnohým priaznivým účinkom. Medzi jej najznámejšie priaznivé účinky patrí to, že dodáva energiu, výdrž, koncentráciu, vitalitu, podporuje a stimuluje mozgovú činnosť, zlepšuje pamäť a sústredenie a hlavne potláča únavu. Guarana je vhodná pri psychickej aj fyzickej záťaži, nervových vypätiach, pri depresiách a môže sa použiť pri rekonvalescencii po dlhej chorobe.

U žien napomáha tíšiť menštruačné bolesti, zlepšuje činnosť srdca a krvný obeh, pôsobí na nervový aj telesný stav. Môže byť súčasťou rôznych redukčných diét, pretože znižuje chuť k jedlu a stimuluje odbúravanie tukov. Okrem týchto má veľa ďalších priaznivých účinkov a využití, napríklad v Brazílii ju používajú ako výborné afrodiziakum. Pritom nie je nijak návyková, jej účinok je stály na celý deň v rozmedzí 6 – 8 hodín a je ideálna na každý deň.

Originál je len jeden

V súčasnosti je guarana na našom trhu bežne dostupná, no nie je guarana ako guarana. Zberom, spracovaním a výrobou sa môže líšiť. Za vidinou zisku mnohý výrobcovia využívajú pri výrobe či spracovaní extrakt tejto rastliny. Extrakt je tvorený len z časti výťažkom guarany a tak sú jeho účinky menej účinné a citeľné. V súčasnosti je na Slovensku dostupný jediný originál v podobe tabliet z čistej neextrahovanej guarany a to Guarana.

V súťaži môžete vyhrať práve túto pravú Guaranu, viac informácii na oficiálnych stránkach predajcu www.GuaranaPlus.sk. Pozor! Súťaž končí už 31. augusta 2013.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *